Wypadanie wlosow

Temat dostępny też na forum: Rodzina i dziecko
Od jakiegos czasu strasznie wypadaja mi wlosy, nie wiem czy to na jesien czy to skutki stosowania farby w piance. Macie jakies sprawdzone tabletki na wzmocnienie wlosow?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wypadanie wlosow

ja brałam Skrzyp i po miesiacu się uspokoiło wypadanie ( przez 1 miesiac można brać po 2 tabletki dziennie później już wg dawki producenta)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wypadanie wlosow

polecam ampułki do skóry głowy na wzmocnienie cebulek, tabletki dobre tylko przy długotrwałym stosowaniu,wypadanie może byc od złej dety albo nadmiernego stresu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wypadanie wlosow

woda brzozowa, najlepiej naturalna :) efekty widoczne po 4tyg.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wypadanie wlosow

zbadaj sobie tarczycę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a to coś ciekawego. Muszę obadać, bo do tej pory tylko witaminy na włosy brałam, konkretnie taki zestaw Merz Spezial w drażetkach
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1


Fajną opcją jest też mezoterapia igłowa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wypadanie wlosow

farby w piance (i nie tylko zresztą) mają to do siebie, że zamiast amoniaku dodano do nich substytut, który wpływa gorzej na włosy niż amoniak, a cebulki mogą się osłabić. Proponuję zaufać sprawdzonemu fryzjerowi jeśli chodzi o koloryzację. Jesień z kolei to przesilenie organizmu i co za tym idzie - osłabienie, także włosów. Zmiana szamponu na np. nawilżający, odzywka też dobrana do pory roku i włosów, czapka/kaptur na głowę by włosy nie miały szoku termicznego po wyjściu z ciepłego domu i suszenie chłodnym powietrzem. Dieta jest też bardzo ważna, ale zwykle wystarcza zdrowo się odżywiać i mało komu potrzebne są tzw suplementy diety.
Na zimę trzeba zmienić kosmetyki, przygotować włosy do zimy, by nie wypadały/kruszyły się. Powodzenia:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wypadanie wlosow

u mnie sprawdziła się belissa włosy i paznokcie
wcześniej brałam skrzyp i też efekt był ale po belissie szybciej się poprawiło i dłużej utrzymał efekt - brałam rok temu, na jesień właśnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

to coś podobnego do merz spezial zdaje się, tez chyba zestaw?! składy podobne!?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też miałam problem z wypadaniem włosów i pomogła mi wizyta w salonie Perfect Look Clinic. Popatrz tutaj: https://perfectlook.clinic/problemy/nadmierne-wypadanie-wlosow/ znajdziesz tam odpowiednie zabiegi na wypadające włosy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja polecam tabletki kerabione booster najlepiej w połączeniu z mezoterapia skóry głowy dr Cyj, albo jak wolisz cos naturalnego to osoczebogatopłytkowe https://k2medical.pl/wypadanie-wlosow-lysienie/
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

A może kerastase? to jedne z lepszych kosmetykow do wlosow jakich uzywalam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

i jedne z drozszych jakie są na rynku :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

eeee bez przesady nie sa az tak drogie patrzac na wydajnosc. szampon masz za 80 zl na notino starczy ci na 2 moze 3 miesiace to wychodzi 30 zl miesiecznie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Zamiennik sildenafilu (5 odpowiedzi)

Witam wszystkich. Szukam obecnie zamiennika dla środka sildenafil. Odpada ze względu na moje złe...

Jaki wybrać kolor torebki, aby pasował do większości ubrań? (8 odpowiedzi)

Chce sobie kupić jakąś torebkę, ale nie wiem jaki kolor wybrać. Nie stać mnie na to, aby kupić...

jak sobie rdzicie z siwymi włosami? (7 odpowiedzi)

Jestem brunetką i niestety mam już sporo siwych włosów...mam już dosć częstego farbowania.. po 3...