Wyprawka do szkolnej zerowki chelm nr.8

Witam. Moja córka idzie teraz we wrzesniu do zerowki do szkoly nr.8 na Chełmie . W związku z tym mam pytanie,czy moge wczesniej zakupić wyprawke czy moze bedzie jakies zebranie z rodzicami I dadza liste niezbędnych rzeczy? Plecak kupic wiekszy usztywniany czy raczej mniejszy ? Na stronie internetowej szkoky nic nie pisze ,póki co jakie podręczniki kupić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie wiem jak teraz jest w zerówkach, ale powinniście książki dostać od szkoły. Co do plecaka nie warto kupować dużego, ponieważ mają swoje półeczki maluchy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Wyprawka do szkolnej zerowki chelm nr.8

Syn chodził w poprzednim roku. Książki musieliśmy wtedy kupić. Jak jest w tym roku, nie wiem. Zadzwoń do szkoły. A wyprawka-nauczyciel zbierał po 70zl i kupował wszystkim jednakowe. Plecak mieliśmy ten z decathlonu za 15zl.ksiazek się nie nosiło. Były wyszkole.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Wyprawka do szkolnej zerowki chelm nr.8

Już jest informacja na stronie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Pralnia przy ul.Chałubińskiego 29 (7 odpowiedzi)

Dowiedzieliśmy się od radnej dzielnicy, że wielu mieszkańców Chełma nie wie, że w ich dzielnicy...

Częstotliwość lotów samolotow. (7 odpowiedzi)

Czy my,mieszkańcy osiedla Chełm musimy znosić nasilenie przelotow samolotów nad naszymi...

głośny seks za ścianą (105 odpowiedzi)

Za ścianą mamy parkę, która bardzo głośno uprawia seks w nocy np. 4 rano, łóżkiem walą w ścianę i...