Easy - ocena (1) Fatalna, znudzona obsługa, nie polecam. Easy Danziger - opinia (1) Profesjonalny serwis, rower gdy odbieram zawsze jest sprawny w 100% Danziger Ela - opinia (1) Wspaniale wyregulowany rower. Dziękuję Ela
k - opinia (1) profesjonalny serwis, fachowe doradztwo- polecam k Jarek - opinia (1) zakupiony rower, zakupy akcesoriów - duży asortyment, ale zawsze czułem się... Jarek Klient - opinia (1) Niestety nie mogę się zgodzić z pozytywnymi opiniami. Obsługa przy sprzedaży... Klient Marek - opinia (1) Przyszedłem kupić gravela, a wyszedłem z MTB'kiem. ;) Jeden z panów doskonale... Marek Jacek - opinia (1) Przyjazna i profesjonalna obsługa, duży wybór. Serwis naprawi każdy rower.... Jacek Karol - opinia (1) Pojechałem zrobić rozeznanie co mi się podoba a na co mnie stać i wyszedłem... Karol Werka - opinia (1) Razem z moja rodzina kupilismy w tym sklepie juz przynajmniej 3 rowery i mase... Werka Patryk - opinia (1) Petarda. Pan z brodą bardzo fajny gość :) Patryk Denis - opinia (1) Super)!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!! Denis Monika - opinia (1) Profesjonalna obsługa i bardzo duży wybór rowerów i akcesoriów na miejscu, to... Monika Roksana - opinia (1) Super sklep! Chciałam kupić rower górski, obsługa pomogła w doborze... Roksana Marcin - opinia (1) Jestem rowerowym freakiem, przyznaję. Lubię pojechać szybko, lubię po... Marcin Tomek - opinia (1) Największy wybór rowerów oraz akcesori w trójmieście. Fachowa i pomocna... Tomek Basia - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona z zakupionego roweru i obsługi. Szybko, sprawnie i... Basia Karolina - opinia (1) Korzystałam już nie pierwszy raz, zawsze jestem bardzo zadowolona. Rowery po... Karolina Michał - opinia (1) Wszystko jak najbardziej w porządku do momentu pierwszego gwarancyjnego... Michał Jacek - opinia (1) Bardzo dobra obsługa przystępne ceny Jacek