Wytwórnie Muzyczne - gdzie?

Temat dostępny też na forum: Hobby
Witam mam pytanie odnośnie wytwórni muzycznych w trójmieście, chcę dać damo aczkolwiek nie mogę nigdzie znalezc żadnych wytwórni prosze o pomoc o np. adres , nazwe lub jakąś strone.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wytwornie Muzyczne - gdzie?

Po pierwsze nie okresliles gatunku muzycznego. Przeciez label wydajacy trash metal nie bedzie nawet sluchal demowki producenta deep house (etc.). Po drugie po co Ci label w trojmiescie? Zyjemy w erze Internetu i sieciowej promocji, a artyscie czesto nie robi roznicy ze wydaje np. na hiszpanskim labelu o ile kontakt z managementem jest sensowny i nie ma dymania sie nawzajem. Dystrybucja dla debiutantow (o ile material totalnie nie urywa d.py) jest i tak na poczatku on-line.
A w ogole to debiut dobrze wydac wlasnym nakladem (again - chyba ze totalnie urywa d.pe).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum

Zus na Marynarki Polskiej gdzie wysiasc (12 odpowiedzi)

Tj w tytule czy ktos sie orientuje czy to na Zielonym Trojkacie? Czy w Nowym Porcie? Adres to...

reklama (7 odpowiedzi)

Odsprzedamy powierzchnię reklamową na strojach sportowych drużyny piłkarskiej "Wytrzeźwiałka"...

Nocleg w Gdańsku (40 odpowiedzi)

Witam :) Szukam noclegu w Gdańsku w dniach 17-19 maj. Czy ktoś może polecić hotel lub pensjonat...