Wyzsza szkola bezpieczensta

Temat dostępny też na forum: Kobieta
Czy warto tam iść, dostałem wile dobrych opinii o nich?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

a czego tam można nauczyć się? bezpieki? :D
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wyzsza szkola bezpieczensta

Robiłam tam licencjat w Poznaniu, co było z 8 lat temu, jeszcze wtedy nie byli aż tak rozwinięci jak teraz, bo z tego co wiem trochę się tam wszystko polepszyło. Nie mogę narzekać, bywało różnie, ale to chyba jak na każdej uczelni. Jedni wykładowcy angażowali się bardziej, inni mniej. Patrząc na rozwój uczelni to myślę, że warto ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Nie ufam za bardzo takim szkołom. Najlepiej zapytać o opinię kogoś, kto tam chodził.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja też średnio ufam takim szkołom.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Wyzsza szkola bezpieczensta

Cześć ja właśnie jestem na 3 roku licencjatu i polecam tą uczelnię wiadomo że jak na każdej uczelni trzeba się zaangażować i przyłożyć a oprócz wiedzy są super profity .Janusz się przykładam i mam stypendium 550 zł oprócz tego ubierajałam sobie nagrody pieniężne 2x po 400 zł za pomoc itd mogę je wykorzystać na różne szkolenia są też super staże i nauka za granicą w ramach USOS moja koleżanka była na takiej wymianie i jest zachwycona. Wiadomo że są osoby które narzekają ale przeważnie są to ludzie którzy myślą że jak płacą to nic nie muszą robić. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7

Re: Wyzsza szkola bezpieczensta

Za błędy przepraszam ale pisanie w telefonie ze słownikiem nie jest moją mocną stroną.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Inne tematy z forum

Kamienice Magellana - opinie i oceny (19 odpowiedzi)

Kamienice Magellana to zespół dwóch trzypiętrowych budynków zlokalizowanych w Nowym Porcie przy...