2f :) - ocena (1) Syn jest w drugiej klasie . Nie narzeka . Atmosfera w szkole super.... 2f :) Inka - opinia (1) Szczerze polecam. Poziom angielskiego wysoki. Syn bardzo zadowolony Inka Małgorzata - opinia (1) Moje dziecko zostało od września uczniem I klasy X LO. Mam pewien przeglad... Małgorzata
anonimowy - opinia (1) Pani A.Styła od angielskiego to największy anioł, jak się na nią trafi to na... anonimowy Absolwent XLO - opinia (1) Jako świeża absolwentka tej szkoły chciałabym podzielić się z przyszłymi... Absolwent XLO Super szkoła (1) Jestem mamą córki która od tego roku uczęszcza do 10LO,córka w końcu odżyła... Ewa Polecam tę szkołę (1) Namówiłam już kilka znajomych osób, żeby się nią zainteresowali. Córka miała... Dorota Polecam (1) Przyjazne nastawienie do ucznia, super rozwijająca sie szkoła. Marta M XLO (1) Szkoła złoto, tylko mało godzin pozalekcyjnych oferuję... Najlepszy z biolchemu Sumienna ocena ucznia XLO (1) Nie ma wiekszych uwag, nauczycile bardzo dobrzy, atmosfera genialna, jedyne... Nie polecam (1) Uczęszczam do tej szkoły już 3 lata. Cały czas modlę się, żeby już ukończyć... None dobre gimnazjum-dobre liceum (4) W końcu dobre i nowoczesne liceum w okolicy. Dobry dojazd, kadra i podejście... anusiak Dramat (1) Ogólnie to nie polecam tej szkoły. Uczniowie klas trzecich otrzymali... Absolwent Szkoła z doświadczeniem i super kadrą nauczycielską (1) Jako rodzic dziecka 3. klasy gimnazjum nr.25 bardzo jestem zadowolona z tej... Maria