1) W kategorii forum "Wesele" powstały podkategorie "sprzedam" i "kupię", w związku z tym niezbędne jest uściślenie czego dotyczą te działy.

*W dziale "kupię" można zamieszczać wątki typu:
- poszukuję/wynajmę (dot. usługodawców związanych z weselem, np.: fryzjer, kamerzysta, zespół muzyczny, itp.)
- kupię (dot. tylko i wyłącznie rzeczy związanych z weselem, np: suknie ślubne, dekoracje, itp. - oczywiście sprzedaż napojów alkoholowych jest zabroniona)

**Co ważne:

- jeżeli autor wątku prosi o polecenie jakiegoś usługodawcy, w takim wątku mogą się wypowiadać tylko Ci użytkownicy, którzy korzystali z usług danego usługodawcy

- jeżeli autor wątku prosi o oferty drogą mailową, to w takim wątku nie mogą się wypowiadać usługodawcy, tylko swoje oferty należy przesyłać drogą mailową

- jedyną opcją, gdzie mogą wypowiadać się usługodawcy to te wątki, gdzie ich autor prosi o oferty w wątku

Niestosowanie się do tych zasad będzie skutkować odebraniem dostępu do Forum.

*W dziale "sprzedam" można zamieszczać wątki zawierające oferty sprzedaży (wyłączając oferty usługowe), a zakładać je mogą jedynie osoby nieprowadzące działalności gospodarczej.

**Wszystkie wątki, które nie będą zgodne z powyższymi postanowieniami lub będą zamieszczane w kategorii "Wesele bez ogłoszeń" - będą blokowane.

***W kwestiach spornych decyzję o pozostawieniu/usunięciu wątku podejmuje Administrator Forum.

2) Ponadto informuję o nowym punkcie w Regulaminie, który dotyczy wielkości stopki w profilach użytkowników forum.
Punkt 13 Regulaminu mówi:
Rozmiar stopki (podpis + grafika) użytkownika forum nie może przekraczać 500 x 120 pikseli. Stopki przekraczające tą wielkość mogą zostać zablokowane.