ZDAłEM ZA PIERWSZYM RAZEM

Moja "Sunajowa przygoda" trwala zaledwie 4 miesieca, juz miesiac po 18-tych urodzinach ,8 marca zdalem egzamin dzieki tym Panom (Janusz i Krzysztof).
Janusz, wielkie dzieki za wyklad w dzien egzaminu, naprawde duzo mi pomogl i uswiadomil, nauczyles mnie szacunku do innych uczestnikow ruchu i do przepisow.(ostrzegam, mozna myc znaki, aczkolwiek mi sie to nie zdarzylo:)) Pamietajcie nie fikajcie mu, a dlaczego? tego dowiedziecie sie podczas nauki jazdy:))
Krzysztof, dzieki Tobie dowiedzialem sie sporo o samochodach, powiem szczerze ze kiedys sobie kuupie cos, co bede sam remontowal:) Przy Tobie nauczylem sie spedzac milo czas za kierownica. Wsiadalem zdenerwowany, a wysiadalem spokojny i zadowolony. Mowiles ze duzo bede wam opowiadal podczas kursu, hehe a to wlasnie WY mi naopowiadaliscie. Wyklady z TOBA byly przyjemnoscia.(pierdu pierdu, 3maj sie;)
WIELKIE DZIEKI!! Polecam ta szkole, sa to nauczyciele , ktorzy zrobia z was prawdziwych kierowcow!!
Bede WAS dlugo wspominac i oczywiscie polecac znajomym!!;)) no i mam nadzieje ze kiedys zobacze wasz duet w jakims rajdzie, zycze WAM tegoo!!
Szerokosci!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu:

Ale się rozpisałeś! Cieszymy sie, że nas tak milo wspominasz. Do zobaczyska na drodze!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0