ZDECYDOWANIE NIE !!!!!!!!!!

Szkoła oszukuje.Płacisz a oni mają Cie gdzieś.Ja starałam się o nauczanie eksternistyczne i zgodę dostałam, ale co z tego jak to wykładowców musiałam sama dzwonić i jeździć a numerów mi nie chcieli dać a jak miałam się z nimi spotkać to tylko w czasie wykładów a nie mogłam bo pracuję.Więc po co mi nauczanie indywidualne jeśli mam się spotykać z nimi tylko w czasie zajęć. Bez sensu. I jeszcze muszę zapłacić za szkołę do której nie chodziłam ponad 1000 zł bo nie skreślili mnie z listy studentów. I teraz kredytu na mieszkanie wziąć nie mogę bo wiszę im kasę i niestety muszę to zapłacić. Orzeczenie sądu :(:( Odradzam wszystkim zmarnowałam sobie tylko cały rok który mogłam przeznaczyć na naukę gdzie indziej.A nawet jak dzwoniłam w sprawie spłaty zaległości to odsyłali mnie do innej osoby i nikt nie umiał mi powiedzieć co mam robić nawet baba w windykacji, która właśnie powinna wiedzieć. W dziekanacie pedagogiki też takie wredne babsztyle pracują bez szkoły siedzą tylko plotkują kawkę piją i nic więcej. A żeby od wykładowców się czegoś dowiedzieć zapomnijcie. Na egzaminy musieliśmy na 7 rano na biskupią lecieć( i to w tygodniu
) a zajęcia ogólnie się we Wrzeszczu odbywały.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: ZDECYDOWANIE NIE !!!!!!!!!!

ja mam inna opinie,wplacilam na obrone pracy licencjackiej do ktorej ni epodeszlam i po 3 latach szkola zwrocila mi pieniadze...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: ZDECYDOWANIE NIE !!!!!!!!!!

Straszne brednie wypisujesz. Widać, że sama nie wiedziałaś czego chcesz. Wątpię, że że studia to właściwa dla Ciebie droga.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ZDECYDOWANIE NIE !!!!!!!!!!

Od razu widać że myślałaś że jak zapłacisz to dostaniesz papierek bez chodzenia na zajęcia i bez nauki a egzaminy zdasz na ładne oczy. Żal mi takich studentów którzy na studia idą tylko po papier a nie po wiedzę.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1