ZDECYDOWANIE ODRADZAM

Firma nierzetelna i niewiarygodna. W pazdzierniku podpisalam umowe na dostawe sygnalu TV i internetu z data realizacji od listopada - do dnia dzisiejszego nie mam ani TV ani internetu. Firma unika kontaktu, nie odbiera telefonow lub rozlacza rozmowe. nawet w siedzibie we Wrzeszczu zamiast rzetelnej informacji uslyszalam stek bzdur - najpierw ze trudnosci techniczne (info od gentelmena rzekomo zorientowanego) a potem zebym zadzwonila w grudniu. Jak latwo sie domyslec w grudniu - nadal nic nie wiadomo. Udzielono mi za to dobrej rady, ze jak sie nie podoba to moge wypowiedziec umowe...Przed chwila otrzymalam na maila fakture za styczen i info , ze zelegam z oplatami za grudzien za TV i internet. Sprawa kwalifikuje sie juz do przekazania do prawnika lub rzecznika konsumentow.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam taką samą sytuację podpisaliśmy umowę na instalację i nie wykonano instalacji ... biuro odrzuca połączenia... handlowiec tak samo udając że nie wie o co chodzi. Nie chcą podłączyć internetu ani też zwrócić dokumentów ! Wielokrotnie powtarza się ten sam scenariusz !
UWAGA NA FIRMĘ VOLTA !!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

firma fatalna, nie łączy , przerywa, dno.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0