ZDRADA

buehehehe coż więcej pisać...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ZDRADA

Wszyscy śpią, wiec jednak trzeba coś napisać...Dnia wczorajszego, jak to było zaplanowane, odbyło się 1 spotkanie forumowiczów, nie bede wymieniał jakie sławne osoby się na nim pojawiły, bo jestem niegodny by pisać ich nicki, a wy niegodni by to potem przeczytać....spotkanie miało się odbyć we flisaku, jednak że flisak został zmieniony w pub diskotekowo-internetowy:P nasza "wspaniała grupa"* przeniosła się do innego także cudownego lokalu i w tym że lokalu bawiła się cudownie przez wiele godzin...hehe, troszkę to ubarwiłem, ale motto miało być że ci co nie przyszli niech żałują bo fajnie się bawiliśmy:))

Pozdrowienia dla forumowiczów dla niektórych szczególnie

PS: jak się można domyśleć po tytule tego wątku, nie wszyscy się pojawili:D

* "wspaniała grupa" czyli tłum forumowiczów, wśród których znalazły się piękne panie i przystojni panowie, obdarzeni wspaniałą inteligęcją, humorem, urokiem osobistym, nienagannymi manierami itd. itp. po prostu istoty doskonałe:))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ZDRADA

bylo az tak zle?sorki ze mnie nie bylo ale musialam sie uczyc.za chwile mam mature.moze jakos w wakacje sie zgadamy?pozdroweczki

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ZDRADA

> bylo az tak zle?
Poza tym, ze malo ludzi to bylo bardzo milo :) - ja tam jestem zadowolony :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ZDRADA

Miało mnie nie być, bo miałam być na konferencji, a nie było mnie, bo jestem chora. Uprzejmie proszę o usprawiedliwienie nieobecności:))
pozdrawiam
A.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ZDRADA

Ten Tekst ze zdradą to był tylko żart, i Ty alexio już dużo wcześniej ostrzegałaś że cię nie będzie, więc byłaś już dawno usprawiedliwiona:)) ale dwóch pań mi zabrakła:((
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ZDRADA

Czy chodzi mniędzy innymi o mnie(?) Jeśli tak - to jeszcze raz przepraszam - Gamrep(!!!), nie przeprosiłeś reszty w moim imieniu?
Pozdri, M25.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ZDRADA

Przeprosilem, przeprosilem... tylko chyba Anty nie bardzo chcial uwierzyc. :))
Z drugiej strony wydaje mi sie, ze mowiac o dwoch paniach mial na mysli Prztulanke w 2 egzemplarzach....

Hej Anty - jak to bylo? - dobrze mysle?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ZDRADA

A to przepraszam;):)
M25.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ZDRADA

Nie dokładnie to miałem na myśli, ale wytłumaczenie tak jak twój nick poczeka do następnego spotkania;) ...a tak wogule to gdzie się podziała przytulanka?... zaczynam się martwić o nią
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ZDRADA

> ale wytłumaczenie tak jak twój nick poczeka do
> następnego spotkania;)
che che.... no to juz mamy dwa tematy motywujace do spotkania... tylko je spisz, zeby nie zapomniec ;)
Jeszcze nasze dwie mile towarzyszki powinny zglosic jakies zapytania i wtedy to juz jak nic musimy sie spotkac znowu ;))))
(a najlepiej w grupie wzmocnionej :) )
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ZDRADA

Ty mnie rozumiesz:))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ZDRADA

Mozesz mi wytlumaczyc ten tytul ?
Kto kogo zdradzil'
Przeciez nikt nikogo na sile nie ciagnal na to spotkanie.Pewnie niektorzy byli z boku a widzac ludzi ktorzy nie wygladali na takich co tak madrze pisza,odeszli.
Wiem cos na ten temat bo przezylem juz kilka internetowych zlotow.
Zawsze chetnych jest duzo(w pisaniu)plany sa rozlegle tylko pozniej zaczynaja sie schody.
A to brak kasy,a to rozne poglady a to znow nie taka knajpa i towarzycho.
No bo o czym ma rozmawiac kobieta bedaca matka,majaca problemy w rodzinie z uczniem szykujacym sie do matury,stwarzajacym problemy wlasnym rodzicom?
To tylko przyklad.Nic zlosliwego.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ZDRADA

No nie, ja tu szczeże mówie, by zachęcić innych do jakiegoś następnego spotkania, a wy to za żart odbieracie i mi tu chuda wyjeżdza że było żle, jak dla mnie było świetnie i ludzi też było okaurat, a co do matury to ja też ja pisze za te 2 tygodnie i nawet od poniedziałku zaczne się uczyć, i sądze że zasłanianie się szkołą lub czymś innym to tylko wymówka...A jak się chyba Manorku domyślasz właśnie o tą zdradę mi chodziło. Ciekawi mnie czy aby kilka osob nie kręciło się gdzieś w pobliżu i nie mieli odwagi lub chęci podejść...

Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ZDRADA

Manor, dlaczego Ty zawsze najpierw stajesz na pozycji "ja juz to kiedys przerabialem i wiem, ze sie nie uda" o potem tylko powtarzasz "a nie mowilem"? Przy takim podejsciu ludzie ciagle siedzieli by na drzewach.

Ja uwazam, ze spotkanie bylo mile i udane. I ciesze sie, ze bylo - szczerze. A to, ze nie przyszli wszyscy, ktorzy sie deklarowali - to na prawde jest drugorzedna sprawa.
Moze faktycznie tytul "zdrada" to troche przesada - ale wiez mi Manor ze przynajmniej troche usprawiedliwiona.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ZDRADA

Bardzo fajnie bylo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ZDRADA

piszcie ludziska
do ostrej jazdy
503997391
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Gay Gdańsk (71 odpowiedzi)

JA 21 lat strarówka...

Antykoncepcja po... (37 odpowiedzi)

...Dość przykra sprawa :(((( Jest "lek", który można przyjąć 72h po tej nieszczęsnej wpadce. Czy...

Feromony na pierwszej randce (44 odpowiedzi)

Poznałem jakiś czas temu sympatyczną dziewczyne, na której bardzo mi zalezy oraz umówiliśmy się...