Edyta Szpręgel - ocena (1) Bardzo polecam firme ZR konstrukcje oraz cały zespół, wszystkie detale... Edyta Szpręgel Kinga N - ocena (1) Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Zbyszkiem. Właśnie... Kinga N Magdalena L. - ocena (1) O tym, że pracować z ZR Konstrukcje warto, świadczy to, że miałam wielką... Magdalena L.
Adrian Zarzyczny - ocena (1) Bardzo polecam! Zdecydowałem się na ZR Konstrukcje widząc piękne wykończenie... Adrian Zarzyczny Marlena i Dominik - ocena (1) Szukaliśmy sprawdzonego wykonawcy do wykończenia mieszkania i zdecydowaliśmy... Marlena i Dominik Anna - opinia (1) Bardzo dobra ekipa remontowa. Wybraliśmy ZR Konstrukcje z pośród wielu innych... Anna Magda - opinia (1) Bardzo się bałam zatrudniać nową ekipę, bo miałam średnie doświadczenia z... Magda Roksana Sawicka - opinia (1) Jeśli ktoś planuje remont to tylko z ZR Konstrukcje. Panowie zaczynają prace... Roksana Sawicka Janusz Gdańsk - opinia (1) Firma ZR Konstrukcje to profesjonaliści w najwyższym wydaniu. Prace wykonuje... Janusz Gdańsk Szymon - opinia (1) Nie sądziłem, że kiedyś coś takiego napiszę o ekipie budowlanej: fachowcy,... Szymon Aleksandra - opinia (1) Solidne wykonanie pracy w terminie i zawsze miła atmosfera. Panowie... Aleksandra Urszula - opinia (1) Pan Zbyszek dokończył prace remontowe rozgrzebane przez wcześniejszego... Urszula Alina S - opinia (1) Firma ZR Konstrukcje wykonała remont mojego mieszkania. Prace obejmowały... Alina S Bartosz - opinia (1) W lutym 2020 Pan Zbigniew wykonał prace wykończeniowe w mieszkaniu ze stanu... Bartosz Asia - opinia (1) Remont mieszkania Z naszej strony pozostaje raz jeszcze podziękować za... Asia Olga - opinia (1) Remont generalny mieszkania 37 m2 Polecam wykowcę. Ekipa wykonała remont... Olga Ania - opinia (1) Firma godna polecenia, pełen profesjonalizm, Panowie znają się na fachu... Ania Ania z Hiszpanii - opinia (1) Pan Zbyszek z ekipą staneli na wysokości zadania. Super wykonanie,... Ania z Hiszpanii Paweł - opinia (1) Perfekcyjne wykonanie,pełen profesjonalizm w działaniu oraz co najważniejsze... Paweł Bożenna - opinia (1) Panie Zbyszku i pozostali Panowie z firmy - bardzo Wam dziękuję! Jestem... Bożenna