Karol - ocena (1) Usługa przeglądu technicznego przebiegła profesjonalnie i sprawnie. Ogromna... Karol Kasia - opinia (1) Pan mi wszystko wytłumaczył tak aby moja pandzia jeszcze trochę bezpiecznie... Kasia Przemek Potelski - opinia (1) Zrobiłem przegląd i przy okazji uzupełniłem klime łącznie z ozonowaniem. Przemek Potelski
Badanie Techniczne (1) Witam wszystkich odwiedzających co roku stacje kontroli pojazdów , OSKP na... Antoni Geometria kół A4 B5 (2) Tragedia.....Pan nie poradził sobie z ustawieniem zbieżności kół wykrecając... Piotr Badanie zbieżności kół (2) Przyjechałem do stacji kontroli w piątek po godzinie 16 z prośbą zbadania... zwykły kierowca Okresowa kontrola stanu technicznego/klimatyzacja (1) Polecam gorąco. Fachowa obsługa. Pan rzetelnie doradza. Ozonowanie... Marcin polecam innym. (2) Wspaniała i profesjonalna obsługa , kompetencja diagnostów na najwyższym... Bogdan Odradzam (3) Kiepska obsługa, człowiek robi kilka rzeczy naraz. Żadnej dobrze. Dziś... MaK polecam (1) bardzo dobre podejście do klienta oraz szczegółowo wykonane badanie... Marek opinia (1) Witam wszystkich , byłem na tej stacji poraz pierwszy , same superlatywy ,... Andrzej Teresa - opinia (1) Rewelacyjna obsługa. Fachowa i szybka.Polecam. Teresa Fatalna obsługa (1) byłem tam dzisiaj pół godziny przed zamknięciem na powtórny przegląd stanu... Adam skp sosnowski (1) Na tą stację przyjeżdżam od paru lat,jestem bardzo zadowolony z obsługi i w... starywiarus kiepskiej baletnicy przeszkadza rąbek u spódnicy (2) Niesympatyczna obsługa. Panowie oczekują,że będą obsługiwać jedynie... klient Paweł - opinia (2) Stacja ładna, zadbana, widać, że konkretnie wyposażona, gorzej niestety o... Paweł