ZUS Inspektorat w Gdyni

ZUS

Gdynia, Władysława IV 24

składanie wniosku (1) pani o ciemnych włosach z boku podciętych przemiła w rozmowie ze mną i żoną.... chełchowski stanisław Zasiłek chorobowyb (1) Od 21 marca 2018 roku przebywam na zwolnieniu lekarskim , do dnia... Beata Najwyższe oceny za pracę dla Pani Kariny Ławcewicz (1) Dzisiaj, 5 września 2017 roku, miałam ogromną przyjemność złożyć wniosek o... Elżbieta Urbaniak
24. 12. dniem wolnym od pracy!!! (1) właśnie się dowiedziałam, że 24. 12 jest dniem wolnym od pracy. uprzejmie... Danuta Generujące zadłużenie guano kradnące nasze pieniądze (1) Nie wiem czy jest jeszcze ktoś kto wierzy w ten bełkot z wiejskiej mówiący o... ja Dot. mojej oceny (2) Kilka dni temu opisałem swoja wizytę w gdyńskim ZUS-e . Nie została nigdzie... Bohdan co sie dzieje ? (5) Moja emerytura się zmniejsza. XI 2010 - 2.443,44 ...XII, I, II 2011 -... Jasielski W ogóle nie można się dodzwonić (1) Automat w kółko powtarza: "Proszę wybrać temat rozmowy". Po wciśnięciu "3"... Leszek Porażka (1) Jestem przedsiebiorcą złożenie dokumentów w dniu 07.10.2011 zajęło mi 1... Kasia MASAKRA: ZUS!!! (1) Osoba z mojej rodziny dostała "piękny" prezent na swoje urodziny- odmowa... oburzony obywatel