Od początku uprzejme podejście do klienta, a potem opieka nad nim. Panowie z poczuciem humoru lubiący swoją pracę.

Chciałem kupić słuchawki nauszne w okolicy 200zł. Pan objaśnił mi czym się kierować, jakie parametry są ważne, cierpliwie słuchał moich pytań i odpowiadał na nie w moim języku. Na prawdę było widać chęć pomocy i zamiar usatysfakcjonowania klienta. Pan pozwolił mi przesłuchać słuchawki, opowiadał o swoich doświadczeniach muzycznych, jakbyśmy się dobrze znali, jak gdyby było to mój dobry znajomy - wielki plus za tę domową atmosferę.

Panowie usadzili mnie także na kanapie i demonstrowali pozostały sprzęt muzyczny pokazując na czym polega dobry dźwięk, jego przestrzeń i dokładność odwzorowania. Wymieniliśmy się nawet muzyką, gdyż sprzęt pokazowy był prezentowany za pomocą niszowych pięknych gatunków muzycznych, które zdecydowanie przypadły mi do gustu.

Pomimo tego, że mógłbym gdzieś indziej kupić te same słuchawki 20% taniej, to zdecydowałem się na zakup właśnie u nich. Chciałem dać im zarobić, podziękować za obsługę na tak wysokim poziomie. Mam nadzieję, że będę miał okazję jeszcze nie raz zagościć w Gdyńskim Albatrosie z tą właśnie załogą na pokładzie. POLECAM !