Zaginiony: Iwona Wieczorek

Iwona Wieczorek.
19-letnia Iwona Wieczorek zaginęła w nocy z piątku na sobotę w Sopocie. Po raz ostatni widziano ją na ul. Bohaterów Monte Cassino przed jednym z sopockich klubów.

Zaginiona bawiła się wspólnie ze znajomymi w jednym z sopockich klubów w nocy z 16/ 17 lipca 2010. W trakcie zabawy opuściła sama lokal. Pół godziny później, podczas rozmowy telefonicznej, Iwona poinformowała koleżankę, że jest przy ...
Przejdź do osoby.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ehh .. piekna dziewczyna .. czytając reportarz jedno co przychodzi mi na myśl to morze .. woda . może tam znajduja sie zwłoki. oby nie żeby zanalazła sie cała i zdrowa . będe sie modilć ; (
popieram tę opinię 34 nie zgadzam się z tą opinią 30

bez przesady nie jest zadną pieknością i dawno już przegniła i dobrze na cholere chodziła zodkryta d*pa podkasaną po nocach
popieram tę opinię 22 nie zgadzam się z tą opinią 34

racja

Zgadzam sie calkowicie ani pielna ani inteligenta sama sobie winna
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 13

smutas:(

szkoda taka młodziutka napewno sie znajdzie mam taka nadzieje
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 17

:(

oby sie znalazla... sciagle sie modlimy...
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 9

Iwonko wierze ze sie odnajdziesz

nie wyobrazam sobie co musi przezywac Iwonki mama sama mam corke w tym wieku i nawet nie potrafie sobie wyobrazic co by bylo ....duzo wytrwalosci dla Iwonki mamay i wiary ze córunia sie odnajdzie
popieram tę opinię 35 nie zgadzam się z tą opinią 6

:(

szkoda takiej fajnej dziewczyny miejmy nadzieje ze wszystko bedzie ok i wroci do nas cała i zdrowa:(
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 6

...

nie rozumiem jak mozna tak zniknac... tylu ludzi szuka, tyle informacji dookoła i nic... jak długo to jeszcze bedzie trwało
popieram tę opinię 25 nie zgadzam się z tą opinią 2

Bez paniki

Dopóki nie ma osoby ani ciała, człowiek żyje. Niektóre komentarze w serwisach są takie, jakby ktoś osobiście pochował Iwonę. Czasami człowieka szuka się latami. Czas pokaże jaki będzie finał tego zaginięcia, ale zawczasu nie można robić pogrzebu.
popieram tę opinię 27 nie zgadzam się z tą opinią 1

monitoring 4.08-4.15

według mnie niektóre osoby z monitoringu zachowują się jakby działaly razem.
Pan z wózkiem jedzie wprost na zaginiona Iwonę. Moze dlatego skręciła zamiast iśc prosto. Potem na alei, którą szła Iwona widać sylwetki osób tez z białymi recznikami? wyłaniajacymi się nie wiadomo skąd idwie z nich skreca za posiadłość z żywopłotem. Sama posiadłość z "lotu ptaka" ma cechy wspólne z obiektami przy molu Brzeźnica?. Samo molo ma cechy wspólne z willą przy uklicy gdzie jest "Krzywy domek". A pozatym gdzie jest telefon komórkowy, torebka z dokumentami ? To można namierzyć, jeżeli cena dowodu osobistego wynosi w urzędzie ok 100 zł.
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 19

brzeznica??????????
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: monitoring 4.08-4.15

Facet z ręcznikiem
To jakiś turysta ze śląska,bo miejscowy nie pójdzie kąpać się do morza.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

bosa dziewczyna

zaginiona młoda dziewczyna, milion złotych nagrody, tajemniczy biznesmeni na dodatek Pan Rutkowski. Gdzie idzie? dlaczego na boso? wyładowany telefon? ucieka? monitoring? świadkowie? Może zboczeniec, może zakochany amant, może dla pieniędzy a może przypadek, może nieporozumienia i sama ...
Kiedyś w tym samym miejscu plaży w Jelitkowie wracałem boso po chodniku na Żabiankę, bo mi buty na plaży ukradli, strasznie kalecząc stopy a bolały mnie jak cholera.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 19

ja tez tak wracam

normalnie od wielu lat kazdego lata i nie kaleczy mi nic stop... to jest normalna betonowa sciezka, gladka. a jesli juz masz takie delikatne stopki, to pomysl sobie, ze ona byla pijana conajmniej... wiec nie wiem,c zego ty sie doszukujesz????
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 3

To czasem straszne co wy tutaj piszecie,niektorzy z was wogole nie znaja tej dziewczyny ja zreszta osobiscie tez jej nie znam mimo wszystko jak mozna pisac ze byla ubrana jak dziwka czy znaczy to ze kazda ladna mloda kobieta ubrana w krotka spodniczke to zaraz dziwka?! pozatym jesli Iwona umawialaby sie na spotkania sponsorowane to jej mama napewno by cos zauwarzyla a co z przyjaciolkami? moze one wiedza a nie chca powiedziec?! moze warto sprawdzic ten dom? ale nasza kochana policja ma czas a biedna dziewczyna i jej rodzina cierpi.ZROBCIE COS WKONCU!!!!
popieram tę opinię 24 nie zgadzam się z tą opinią 12

Iwonka

Witam. śledzę na każdej stronie wieści o Iwonie . Nie znam jej osobiście ale jest tutaj dużo rzeczy na które policja i sam Rutkowski przymyka oko. Zastanówcie się czemu akurat Iwona ? Jej znaj0mi nie byli chodzącymi Aniołkami . Policja jeśli nie ujawnia szczegółów to tylko dlatego , że ich wg nie ma . Wsytarczy oglądnąć dokładnie filmiki . Czemu nie udało się policji zrobić dokładnego portretu czemu moniuszko przestał działać w tym samym momencie. Czemu policjant którego znała Iwona nie został przesłuchany , a nawet śledzony . Czy jej znajomi są pod nadzorem policji ? Moim Zdanie Iwonka doszła do domu ale tam właściwie ktoś na nią czekał . Nie oszukujmy się była ładna i wyzywająco ubrana. Czemu pokłóciła się z przyjaciółmi to tak naprawde jest kluczem tej całej sprawy.
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 7

Re: Iwonka

http://www.youtube.com/watch?v=NXjEVv6QBIU

znalazłam ten filmik i tam jasnowidz wspomna o jakimś pónkcie z wodą nie wie czy to oczyszczalna czy coś
ale kojażę jedno miejsce gdzie jest takie coś jest to ogrodzony zbiornik z wodą na przeciwko rancza zaraz przy wejściu na deptak koło mola ciekawe czy tam szukali
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 5

...

klotnia z przyjaciolmi....ktos ich przesluchal.....o co sie poklocili?dzwonila do kolezanki to bylo ostatnie polaczenie...o czym rozmawialy?nikt nie zwrocil uwagi na nia jak przechodzilaulica...przeciez lazili tam rozni ludzie....skoro byla ubrana w krotka sukienke,blondynka i ladna to raczej zwracala uwage na siebie.ktos gapil sie na nia jak wychodzila z tego klubu -monitoring .no i ten paskudny facet ktory lazl za nia....nie ziwerzala sie kolezankom, ze zna jakiegos policjanta...moze to jakis swir....wariatow nie brakuje,zbokow tez....
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

nie nikt nie przesłuchał,

nie nikt nie przesłuchał, nic nie robił bo w gazetach nir napisali, stolec wiesz i stolec widziałaś, nie ona jedna zaginęła
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

A moze by tak umieszczać równiez date urodzin? jak w pozostałych przypadkach
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Jeszcze jedna hipoteza

Szkoda DZiewczyny,naprawde bardzo piękna kobieta. Jeszcze jedno na myśl mi przychodzi , że została gdzieś wywieziona.I to według mnie najbardziej prawdopodobna wersja .Rutkowski w swoich wypowiedziach mówił że to nie możliwe ,bo nie ma handlu żywym towarem"Największa bzdura jaką słyszałem"
Jak by były kary surowsze to na pewno by nie było,albo wysokie kary zmniejszyły by to zjawisko. Przecież to śmieszne ,za handel ludzie dostają 5-10 lat ,a moim zdaniem powinno być 0d 25 do dożywocia.DLa mnie sprzedawanie osoby jakiemus brudasowi to równoznaczne z pozbawieniem jej życia.Mam nadzieje że sprawa się rozwiąże, trzymam kciuki.
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 3

jesteś ładna
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 5

kto ma jakies zdjecia z dc moze ktoś zrobił jakies zdjecia tej nocy

moze ktos ma jakies zdjecia z tej imprezy. moze na zdjeciach widac jak sie bawi iwona . można wyslac na jakiego kolwiek maila policji badz skontaktowac sie z rodzina albo wkleic na jakies forum . przeciez wszyscy wiedza jak iwona wyglada ale nie koniecznie jak znajomi jej wygladaja wiec moze ma ktos zdjecia kture mogłyby byc przelomem w sprawie
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3

ortografia ortografia z polskiego to chyba pała była

kture!!!!!!!!!!!!!!!!! "które " sie pisze!!!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5

Czy coś się w tej sprawie już wyjaśniło ????

nie widzę nowych info.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

d

Ustawieni są bezkarni . I ten policjant , ponoć sympatia , a może inna służba ?
Ktoś musi być mocny !
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

no panie olech pan coś wie a może ty groszek
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

A co mówią nasi, światowi jasnowidzowie ?

A co mówią nasi, światowi jasnowidzowie ? Może czas się zjednoczyć i chociaż spróbować a nóż widelec...
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wiem cos na temat tej dziewczyny ale nie mam 100% pewnosci czy to oną
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 10

:-)

Nic o niej nie wież a jak wież to zadzwoń do jej mamy
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

dawaj co masz
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

:-(

Zależy kto pyta znałem ja i utrzymywała zemna kontakt
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

zadzwoń do matki tej dziewczyny
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 2

bardzo mi smutno z tego powodu,ale napewno się znajdzie:(
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

;(

Dziwie się czemu nie mogą znaleźć tego mężczyzny , ja bym przeszukała jakieś okolice gdzie są domy , może on tam gdzieś mieszka . Mi się wydaję że on jest winien , gdyby nie miał nic na sumieniu to by się zgłosił jako świadek . Trochę dziwne było to że szedł z ręcznikiem na plaże o 4 coś ;/ podejrzane jak dla mnie . Według mnie powinni przeszukać wodę i plaże . Ale mam taką nadzieje że się znajdzie . Dziś oglądałam dzień dobry tv i była mama Iwonki , poruszyła mnie bardzo , głównie za siłę , nadzieje i wytrwałość.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 6

b

szczere wyrazy wspólczucia dla matki dziewczyny
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

jak sprawa ucichnie to nigdy się prawdy nie dowiemy
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

do mamy Iwony

jak dla mnie to jej znajomi maja z tym cos wspolnego jej byly chlopak ,kolezanki cos wiedza na 100% maja cos na sumieniu..dlaczego policja ich nie cisnie dlaczego nie magluja ich na wariografie tu chodzi o jej zycie.mam nadzieje ze wkoncu sie cos zacznie robic w tej sprawie a nie poszlaki i poszlaki jak na moje duuuzo tu nie zostalo zrobione sama najchetniej bym pani pomogla w tej sprawie mam 2 corki i az mnie krew zalewa jak pomysle co pani przechodzi....niech pani sie nie poddaje i walczy o prawde.jesli bede mogla jakos pani pomoc podaje @ do siebie marzena31051985@wp.pl
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 3

przepytac gdańskich biznesmenów,ponoć we włoszech na bunga bunga nsiedzi
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 11

wiem wszystko na temat Iwony,ale tej wiedzy nikt nie akceptuje

To wiedza smutna i nieodwracalan.Iwona zmarla jakies 2 miesiace po zniknieciu,wskutek odniesionych ran po wypadku .Ona byla kolo domu gdy potracil ja dostawczy samochod.Stary kulejacy mezczyzna wrzucil ja na pake i jej rzeczy i nakryl workami.Trzymal ja w piwnicy...i tam wskutek chorob umarla.Wrzucil ja do jakiiejs studzienki.
Skad ja to wszystko wzialem otoz od lat potrafie szukac sladow w przestrzeni i rozmawiac " z mozzgu do mozgu".Ja jeden dzien przed smiercia pytalem Iwone gdzie jest nie wiedziala.Opisywala tylko piwnice ,ale nei wieziala gdzie ona jest.
Mowila ze ja wszystko boli ,ze ma dreszcze -miala goraczke.Wywiazala sie jakas infekcja.
Nastepnym razem kiedy chcialem sie z nia polaczyc nie zyla juz .Ja po tym ostastnim polaczeniu mialem wrazenie ze sie dusze z powdu wody w pluchach.Chorowalem potem ciezko 2 tygodnie po tym ostatnim kontakcie.
Zwrocilem si publicznie o msze za Iwone do jej najblizszych ,internaci obrzucili mnei wyzwiskami.Iwona juz nei wroci do domu i pogodzcie sie z tym.
Jej znajomi nie maja nic wspolnego z jej smiercia.Iwona ulegla wypadkowi ,a auto prowadzil stary psychol.
Iwonyy nikt nie porwal dla orgnow ani do burdelu,ani na handel ludzmi!
Prawda jest bardziej trywialna,czytaj pospolita.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 4

co ty chłopie ćpiesz ???
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

jesteś

psychiczny świrus?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Archiwum X jedyną nadzieją. A dzisiaj Dzień Dziecka i Mama Iwonki czeka.....
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

To jest skandal, 7 lat mija a policja wie tyle samo, co w 2010 roku. Po prostu nikt jej juz nie szuka.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

jedynie można liczyć na to, że odnajdą ją przypadkiem jak będą szukać kogoś innego
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Poszukiwany: Marcin Kropidłowski (44 odpowiedzi)

Marcin Kropidłowski . Rodzice: JADWIGA, GERARD Data i miejsce urodzenia: 1981-05-28,...

Zaginiony: Jacek Adamczyk (15 odpowiedzi)

Jacek Adamczyk . ur. 20.10.1966 r. zam. Gdańsk, ul. Arkońska 244/4 Komisariat Policji w...