Zajawa Tattoo Studio

Studia tatuaży

Gdańsk, Partyzantów 8/102

Nikoś - ocena (1) Rękaw robiony u jezowej robi robotę. Polecam salon. Nikoś Miro - ocena (1) Tatuaż na najwyższym poziomie. Profesjonalna obsługa. Bardzo polecam Miro Tina666 - opinia (1) Rewelacyjna obsługa, atmosfera petarda, przygotowane kilka projektów plus na... Tina666
Zebra - opinia (1) Naprawdę super studio. Fajny klimacik. Super fachowcy. Polecam Zebra Kaja - opinia (1) Pełna profeska. Robiłam piercing miesiąc temu, wróciłam na dziarkę kilka dni... Kaja Nie zawsze wygląd i wielkośc miejsca idzie w parze z jakościa usług (1) Studio jak wiele innych . choć niektórzy zachłystneli się jego wielkością.... Ania ANDRZEJ (1) W wieku 50+pierwszy tatu i co rewelacja.Jestem zajefajnie naładowany PAWEŁ... andrzej Zero profesjonalizmu (1) Człowiek w dzisiejszych czas nie musi mieć tez talent zajawkę czy miłość do... Selawi Pierwsza wizyta, pierwszy tatuaż (1) Kontakt - wspaniały. Załatwiłem wszystko mailowo, później tylko krótkie... Paweł G. Nigdy więcej nigdy indziej! (1) Wybrałam się do Zajawy po wcześniejszym ustaleniu terminu via e-mail.... Krystyna Vartamian