Zakaz zbliżania sie

Hej byłam ofiarą przemocy domowej, partner się znęcał odsiedział swoje i dostał zakaz zbliżania się do mnie na 2 lata. Wiem zabrzmi do nierozsądne ale jestem z nim w 9 miesiącu ciąży i jednak widzę że się ogarnął bo przestał pić zmienił firmę i widzę że zmienia się na lepsze.. Chciałabym do niego wrócić jednak jest ten zakaz zbliżania przez sąd. Co trzeba zrobic aby tego zakazu nie było? Proszę nie komentować mojej decyzji dużo rozmawialiśmy i myślę że jazdy zasługuje na drugą szansę ty bardziej o n! :) z góry dziękuję
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Zakaz zbliżania sie

??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Zakaz zbliżania sie

Albo chociaż czy jak będę probowac oddalić wniosek o zakazie zbliżania to czy świadkowie którzy byli na sprawie dowiedzą się o tym?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Za pół roku znowu bedzie płacz, że ale jak to uderzył, przecież miał sie zmienić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Zakaz zbliżania sie

Przykro mi to pisać ale dziewczyno on już złamał ten zakaz skoro jesteś z nim w ciazy. Tak prawnie to nic nie zrobią dopóki ty nie zgłosisz złamania tego zakazu...... współczuję ci podjęcia takiej decyzji, bo też byłam w takim związku, mnóstwo szans, jak tylko poczuje się pewnie albo alkohol to będą smutki żale i nie daj Boże znowu to samo, ale każdy jest kowalem swojego losu, później pretensje będziesz mogła mieć tylko do siebie
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Zaginiony: Jacek Adamczyk (15 odpowiedzi)

Jacek Adamczyk . ur. 20.10.1966 r. zam. Gdańsk, ul. Arkońska 244/4 Komisariat Policji w...

Poszukiwany: Marcin Kropidłowski (44 odpowiedzi)

Marcin Kropidłowski . Rodzice: JADWIGA, GERARD Data i miejsce urodzenia: 1981-05-28,...