Zakochałam się w koleżance z pracy! Nie sądziłam, że jestem do tego zdolna

Nie wiem co robić zwolnić się z pracy? Zabrać tą tajemnice do grobu czy może iść do psyhiatry?? Jedno jest pewne nikt ze znajomych sie nie domysli bo zawsze byłam w "normalnych związkach" jednak o pół roku myślę tylko o "niej". A może mi to jakoś przejdzie?
popieram tę opinię 24 nie zgadzam się z tą opinią 8

Re: Zakochałam się w koleżance z pracy! Nie sądziłam, że jestem do tego zdolna

Pauli dzięki za słowa otuchy. Jeśli to zauroczenie tudziez fascynacja to jeszcze nie tak źle bo to chyba nic złego jeżeli docenia się czyjąś osobowość i urodę nie wiem tylko jak wytłumaczyć te.......sny. Chciałabym, żeby mi to jakoś przeszło szczególnie po moich ostatnich nieudanych randkach.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Zakochałam się w koleżance z pracy! Nie sądziłam, że jestem do tego zdolna

kobiety sa bardziej emocjonalne i potrafia czesto ocenic np czy kobieta jest ładna i czy ma to cos. wydaje mi sie ze zakochanie to za duze słowo tym bardziej ze to kolezanka z pracy. Mysle ze tylko podba Ci sie i jestes nia zauroczona i to wszystko. Nie przejmuj sie i poprostu nic z tym nie rób.:))
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Zakochałam się w koleżance z pracy! Nie sądziłam, że jestem do tego zdolna

homoseksualiści są też normalni. To jest wyrażenie medyczne a nie obraźliwe.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 11

Re: Zakochałam się w koleżance z pracy! Nie sądziłam, że jestem do tego zdolna

hihi, nikt cię nie osądza :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Zakochałam się w koleżance z pracy! Nie sądziłam, że jestem do tego zdolna

Spokojnie z tym homoseksualizmem.... jak do tej pory nie mam doświadczeń z dziewczynami więc jest szansa, że jestem normalna. W weekend poznałam kogoś i nie jest to dziewczyna;)) mam nadzieję że uda mi się zapomonieć o moim "fatalnym zauroczeniu".
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Zakochałam się w koleżance z pracy! Nie sądziłam, że jestem do tego zdolna

No właśnie, homoseksualizm to nie choroba tylko orientacja seksualna.
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 10

Re: Zakochałam się w koleżance z pracy! Nie sądziłam, że jestem do tego zdolna

jeśli masz skłonności homoseksualne, to zwolnienie się z pracy niczego nie zmieni ...

może to co czujesz, to nie miłośc, tylko jakas zwykła fascynacja? może połączona z ciekawością, bo wcześniej nie pomyślałaś o tym, że moga cię interesowac kobiety?

pomyśl o swoich relacjach z mężczyznami, czy nadal sądla ciebie atrakcyjne? czy "odstawiłaś" facetów? :)

poza tym, ciężko coś radzić, jeśli jesteś lesbijką, to cię psychiatra nie wyleczy i w końcu zaakceptujesz nową siebie

popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Zakochałam się w koleżance z pracy! Nie sądziłam, że jestem do tego zdolna

No to masz problemik. Lepiej nikomu nie mów bo w naszym społeczeństwie na takie dewiacje raczej przyzwolenia nie ma. Dopadnie Cię armia mocherowych beretów, a ojciec dyrektor nazwie saracenem albo jeszcze gorzej
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 24

Inne tematy z forum

czemu faceci zdradzaja? (128 odpowiedzi)

no własnie czemu?co wam jest brak w kobietach swoich partnerkach?jak mozna z taka premedytacja...

Jaki żel intymny polecicie? (63 odpowiedzi)

Czym się kierować przy zakupie żeli intymnych i na co zwracać szczególną uwagę ? Mianowicie od...

Naturalne sposoby powiekszenia biustu (47 odpowiedzi)

Dziewczyny czy są jakieś naturalne sposoby powiększenia biustu? Inne niż operacja czy...