Zarabianie?

Poniżej przedstawiam szczegóły dotyczące pracy, której ofertę dostała moja nastoletnia córka. Wyglada mi to bardzo podejrzanie, oczywiście przede wszystkim obawiam się, że kasa za starter może nie być zwrócona. Niby nie są to duże pieniądze, ale jednak. Czy pomijając stratę kasy za starter, możecie mi podpowiedzieć, czy taka praca ma jakieś realne szanse powodzenia. Może juz się z czymś takim spotkaliście i wiecie gdzie diabeł tkwi.

Kolejność czynności, które należy wykonać jest następująca:

1. Najpierw nadajesz anonse, które reklamują nasze produkty i oferty. Otrzymasz od nas gotowe teksty tych ogłoszeń oraz wykaz miejsc w internecie, gdzie można nadać je bezpłatnie. Najczęściej ogłoszenia nadane w internecie są wyświetlane przez 30 dni. Wystarczy umieścić je w kilku serwisach aby przez miesiąc generowały dla Ciebie zarobek.

2. Na końcu każdego anansu podaje się prośbę o przysłanie na Twój adres znaczka i koperty zwrotnej, w której potem zainteresowany otrzyma naszą ofertę.

3. Wkrótce zaczniesz otrzymywać zgłoszenia od zainteresowanych osób w postaci wyżej wspomnianej koperty ze znaczkiem. Na każdą z tych kopert w razie potrzeby należy nakleić znaczek i wpisać na nią adres (gdy jest on na karteczce wewnątrz).

4. Całą uzyskaną korespondencję przesyłasz do nas w zbiorczej kopercie raz w tygodniu. Na Twój wniosek zwrócimy Ci koszt tej przesyłki (dołączymy do wynagrodzenia).

Wynagrodzenie wynosi 1,32 zł brutto za sztukę (1,07 zł netto). Pieniądze przesyłamy do 10 dnia miesiąca na wskazane konto bankowe lub na adres współpracownika. Podpiszemy z Tobą umowę o dzieło, która zabezpieczy obydwie strony gwarantując zgodną z prawem współpracę.

Współpracować będziemy korespondencyjnie a więc bez możliwości bezpośrednich kontaktów, dlatego opracowaliśmy specjalny starter, który zawiera dokładne instruktarze krok po kroku. Wraz ze starterem otrzymasz od nas w prezencie rewelacyjny bonus z zawartością ponad 130 poradników i ebooków.

Wszystkie te poradniki zawierają ogromny zastrzyk praktycznej wiedzy (wart kilka tysięcy złotych), jakże pomocnej przy tego rodzaju współpracy. Możesz je również wykorzystać, jako materiały promocyjne lub także jako dodatkowy zarobek gdyż otrzymasz zezwolenie na ich sprzedaż!

Podjęcie pracy jest bezpłatne, starter również jest bezpłatny, jednak aby natychmiast zacząć zmuszeni jesteśmy poprosić Cię o niewielką wpłatę przeznaczoną na pokrycie kosztów produkcji i wysyłki zestawu płatnych poradników w wysokości 39,90 zł czyli tylko 19% ich wartości. Formę zabezpieczenia stosujemy ze względu wysoką wartość poradników (ponad 200 zł). Wpłatę zwrócimy Ci w całości po podjęciu współpracy. Wiedza zawarta w poradnikach pozwoli Ci na osiągnięcie naprawdę godziwych zarobków a to przecież jest głównym naszym celem. Przy okazji staniesz się właścicielem niezwykle wartościowych produktów za rewelacyjnie niską cenę!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Zarabianie?

Ja bym to olał.
Słabo to się kupy trzyma, znaczki i koperty masz wysyłać do nich, a w sumie będą one wysyłane na Twój adres domowy!! I ewentualne roszczenia ludzi wysyłających koperty będą skierowane do Ciebie.

Pewnie w kolejnej instrukcji było by żeby nie naklejać znaczków (a oni mają układ na poczcie i je tam zwracają i mają kase. Podobnie z pierwszą wpłatą i ewentualnym zwrotem za wysyłke kopert i znaczków - zakładam że NIGDY JUZ NIE ZOBACZYSZ ANI KASY ANI NICZEGO bo firma krzak jest tylko jako skrytka pocztowa i po miesiącu zniknie.

Reasumując śmierdzi to na killometr!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Zarabianie?

w tym wszyskim nie chodzi o zarabianie ale o zdobywanie danych osobowych . Osoba zanieszczajaca ogloszenie bedzie pozniej wskazana jako zrodlo ...... ja bym sie w to nie pakowal
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tutaj są bardzo fajne porady zarobkowe - https://www.poradnik-edukacyjny-kargroup.eu/jak-dobrze-zarobic/ ja polecam sobie zobaczyć, naprawdę mega przydatne :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wiele osób zarabia w obszarach, w których trudno uwierzyć, że można tam zarobić.
Mam znajomego, który zarabia na zakładach sportowych. I zarabia regularnie. Według artykułu https://myglogow.pl/pl/757_artykul-sponsorowany/152130_czy-szanse-wygranej-w-grach-hazardowych-mozna-obliczyc-matematycznie.html wtedy w kasynie naprawdę możliwe jest matematyczne obliczenie wygranej. Ale być może nie jest to dane każdemu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum

Naturyzm (37 odpowiedzi)

Gdzie spotykają się z 3miasta i okolic naturyści poza sezonem.

Gay Gdańsk (71 odpowiedzi)

JA 21 lat strarówka...

male piersi (79 odpowiedzi)

ehh dreczy mnie to bo mam bardzo male piersi owszem mam meza ktory mowi ze mnie kocha taka ale ja...