Zatrudnię Sprzedawcę

Temat dostępny też na forum: Tuchom
Witam. Poszukuję pracownika na stanowisko Kasjer/Sprzedawca w nowo otwieranym sklepie osiedlowym. Oferuję zmianowy system pracy, stawkę 12zł/h netto, umowa zlecenie na pierwsze 3 miesiące pracy, po czym możliwość przejścia na umowę o pracę. Sklep będzie się znajdował przy osiedlu mieszkalnym w miejscowości Nowy Tuchom.
Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV na e-mail: monikka.matwiejczukk@gmail.com
Wszelkie pytania proszę również kierować na podany wyżej e-mail.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 6

jakie godziny pracy?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

"Wszelkie pytania proszę również kierować na podany wyżej e-mail."

Ciężko czytać ze zrozumieniem?
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 2

za 12 zl to sobie sam za,,,,dalaj w tym sklepie
popieram tę opinię 26 nie zgadzam się z tą opinią 4

Wiec lepiej siedź sobie w domu i narzekaj ,że nie masz pieniędzy...
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 5

Umowa zlecenie weź se wsadz ja w d... Szukaj sobie najwnych 12zl żenada taki pracodawca to g*wno...
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 4

Oczywiście zawsze lepiej biegać do Mopsu i drzeć paszczę, że mi się należy. Im więcej ludzi będzie żerowało na społeczeństwie, tym wyższe będą podatki i niższe wypłaty dla pracowników. Ten schemat był wielokrotnie testowany i nigdy nie przyniósł pozytywnych efektów w skali globalnej. Jesteście przekupieni pieniędzmi waszymi (o ile pracujecie), lub pieniędzmi waszych sąsiadów (jeżeli jesteście na szeroko pojętym utrzymaniu społeczeństwa).
Jeżeli ktoś uważa, że otwierając mały lokalny sklepik da się od razu płacić "miliony" to niech chociaż sporządzi zarys biznesplanu, który by się spinał przy jego założeniach brzegowych!!!
Zawsze lepiej dać się poniewierać w zachodnich marketach. Oferta skierowana na forum dla kogoś kto będzie miał dogodne dojście (nie dojazd) do pracy, i jest wysokie prawdopodobieństwo, że się takie osoby znajdą. Po co wzbudzać te negatywne emocje. Skoro nie jest to wasz zakres zarobków i wolicie stać w korkach do miasta, do pracy to wasz wybór. Jednocześnie nie przybędzie wam od wyszydzania ludzi, którzy próbują założyć coś swojego, lub podjąć pracę blisko miejsca zamieszkania.
popieram tę opinię 25 nie zgadzam się z tą opinią 7

Skoro otwiera i nie stać go"jej" na normalną umowę dla pracownika niech sama tyra aż się rozkręci a nie wciska najgorsza umowę niby się zmieni itd a potem kolejne ogłoszenie zatrudnię
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 6

Mam pytanie, ale na poważnie. Ile powinna zarabiać osoba zatrudniona w sklepie, która nie ma specjalnego wykształcenia? Rozumiem, że w waszych firmach sprzątaczka pracująca na pół etatu zarabia 3000 zł netto?
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 5

Dwie osoby mnie zminusowały. Może raczą odpowiedzieć na pytanie, ile powinna zarabiać osoba, która nie wykazała chęci, aby się kształcić?
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 6

Zdziwilbyś/ zdziwiła ile sprzątaczej zarabia 3000 netto...
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

bardzo dużo w Berlinie i w Szczecinie...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Kolejny Janusz "Biznesu"
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 6

Zgodnie z decyzją rządu od 1 stycznia 2019 r. dla pracujących na umowach zlecenia oraz umowach o świadczenie usług obowiązuje minimalna stawka za godzinę pracy w wysokości 14,7 złotych brutto. Stawka dotyczy również samozatrudnionych, którzy jednoosobowo świadczą usługi dla firm. Nad przestrzeganiem przepisów czuwa Państwowa Inspekcja Pracy. Za niepłacenie minimalnej stawki grozi grzywna od 1 tys. do 30 tys. złotych.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 4

Autorka postu proponuje 12zl netto
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

16zl netto jeszcze można znieść i zrezygnować z wyjazdów do trójmiasta na rzecz korkow
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

to w Trójmiescie kasjerki maja 20 zł netto /
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chyba po 10 latach pracy i stażu w jednym sklepie i to nie wiem
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Proponuje w pierwszej kolejności zaprezentować swoje „nadzwyczajne” umiejętności w wykonywanym zawodzie a nie rozmawiać w pierwszej kolejności o rodzaju umowy i wynagrodzeniu. Moja pierwsza pensja x lat temu wynosiła 700 zł i byłem zadowolony ze udało mi sie znaleść prace. To co wyprawia sie w tej chwili na rynku pracy wola o pomstę do nieba. Przychodzi delikwent świeżo po szkole na budowę za 3000 zł netto podstawy, oczywiście jest w pracy gdy go przypadkiem troche głowa nie boli. Przy odrobinie szczęścia nikogo przypadkiem nie zabije akumulatorowa wkrętarka, pozniej jakieś 2-3 tyg L4 i po podwyżkę. Myśle ze za kilka lat będziemy bardzo prężnie działająca gospodarka :)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 9

Nie porównuj co było 10 lat temu a teraz czasy się zmieniają produkty spożywcze mają taką samą cenę jak na zachodzie, wszystkie rachunki do góry idą to i wymagania wynagrodzenia są coraz wyższe normalna rzecz, wiadomo że trzeba pokazać pracodawcy co się potrafi,zaangażowanie i że zależy na tej pracy tylko zazwyczaj jest tak ze pracodawca nie docenia tego i liczy się tylko zysk dla niego. To ty chyba nie wiesz jak jest np w Anglii jacy zapaleńce są angole do pracy wiec nie narzekaj na Polaków bo my jesteśmy bardzo pracowitym narodem i należy się GODNE wynagrodzenie, wiadomo że Rzymu też odrazu nie wybudowali ale dużo zależy od pracodawców. Wróciłem z Anglii po 6 latach rzuciłem dobrze platatną posadę żeby wrócić do kraju i co mi z tego było praca na czarno w budowlance bo w tym się widzę ani ubezpieczenia żadnego dla mnie i dla rodziny bo pracodawca nie chce dawać tylko obiecuję i wróciłem spowrotem na emigrację
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0

Masz racje 10 lat temu nie było tylu inwalidów
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 5

Tak, kasjerka zarabiająca średnia krajowa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W Biedronce lub Lidlu bez łaski płacą więcej. do tego są dodatki i brak chętnych. Zostawiam pod rozwagę.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z drugiej strony dojazdy też kosztują, nie tylko czas i paliwo - codzienne pokonywanie Tuchomskiej będzie wymagało dość częstych remontów zawieszenia.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

12 zł netto to około 16 zł brutto te pierwsze osoby krytykujące pracodawcę prawdopodobnie tylko przynosiłyby straty trudno takie matoły wyobrazic sobie na kasie
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 9

Dzisiejszy rynek pracy podyktowało wiele czynników...
Pierwszy to rozwój gospodarki który potrzebuje rąk do pracy których nam brakuje.
Kolejna sprawa to oświata która kilkanaście lat temu sztucznie napędzała wyższe wykształcenie redukując liczbę uczelni typu technikum lub zawodówki wszyscy szli praktycznie do liceum a to po kilku latach skutkuje brakiem rzemieślników i fachowców każdej dziedziny... Więc niech nie dziwi się nik tak wysoką ceną za jakie kolwiek usługi... Sam poszedłem tym systemem ale po pierwszym roku studiów olśnienie i szybko zmieniłem swoje nastawienie czego obecnie nie mogę żałować... I napewno będzie jeszcze lepiej patrząc na młode pokolenie które w większości interesuje się tylko fejsem i wyszukiwaniem głupot w necie a rodzice nawet nie próbują narybka czego kolwiek nauczyć,za kilka lat temu życiowe kaleki ruszą w poszukiwaniu pracy z dwiema lewymi rączkami i wielkim mniemaniu o sobie i własnych umiejętnościach.
Tak więc taka pani w sklepie też powinna się cenić tak samo jak jakaś biurwa chce iść do fryzjera ubrać się i żyć godnie a napewno letkiej pracy nie ma...
Obecnie ciężko znaleźć Ukraińców którzy chcą pracować poniżej 14zl/h plus zapewniony nocleg a ich jakiekolwiek umiejętności też nie są adekwatne do oczekiwań do tego problemy z komunikacją...
Otwierającemu ten sklep radzę obniżyć słupek dochodowości inwestycji na rzecz dobrych sumiennych pracowników co z czasem napewno się odwdzięczy...
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 0

otwierając sklep i rozkręcając biznes na początku pewnie trzeba dokładać. Stąd też pewnie umowa na zlecenie i taka stawka. może spójrzcie z tej strony,
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Anonimie, niestety rzeczywistość jest brutalna. Składałem cv do Lidla i jak powiedziałem rekruterce 2500 na rękę to odlożyła słuchawkę. Nikt nie ma ochoty pracować za 1800 na rękę i zasuwać po 12 godz. bo tak wygląda praca w Lidlu czy w Biedrze. Tylko się o tym oficjalnie nie mówi. A napis na drzwiach że możesz zarobić nawet 3700 brutto w Lidlu to kpina :(
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Za 3500 ja robie w GD na czysto.Jakby tyle ktoś dał w baninie to zaczalbym od zaraz
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

W tej chwili napis głosi tezę 3900 brutto
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Teoretycznie, napis brzmi Nawet 3900brutto. Trzeba czytać między słowami :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wie ktoś może czy w gminie Żukowo istnieje sklep 24/h ? Lub np. Lokal typu fast food do późnych godzin nocnych?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W okolicy banina jest kilka takich barow w tym macdinald
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niby w LIDLU i Biedrze brakuje pracowników a do Biedry w Chwaszczynie mnie nie chcieli ;/ a w Lidlu zaproponowałam 2100 i też nie przeszłam dalej, mieszkam w okolicy i wykazałam chęć pracy na każdą zmianę. O co chodzi??!! doświadczenie też posiadam. W Lidlu nie wiem o co chodziło a w Biedrze mogłam odpaść bo przyznałam się, że mam orzeczenie o niepełnosprawności. pani kierownik stwierdziła, że to niesprawiedliwe względem reszty, że mam więcej urlopu. Chętnie się zamienię.... Dlaczego się przyznałam? powiecie głupota ale tak mi zasugerował kierownik Biedronki na Karwinach, tam zatrudniają niepełnosprawnych i nie ma problemu. W Chwaszczynie już problem jest :(
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na drzwiach sklepu w Tuchomiu jest info, że szukają kasjerki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na Skwerze Banino w nowym sklepie Prosiaczek jest ogłoszenie, że szukają sprzedawcy, chyba oferuja 3500 brutto.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

No to się nie dziwię że w Tuchomiu wciąż szukają, 12 zł... szału nie ma...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przy obecnych cenach to faktycznie szału nie ma
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Taras z desek kompozytowych - (66 odpowiedzi)

Czy ktoś ma taras z desek kompozytowych? Polecacie jakieś konkretne firmy? Jak deski się...

Odzież bhp (35 odpowiedzi)

Czy ktoś coś wie, że hurtownia odzieży i akcesoriów bhp przy lotniczej w Baninie już otwarta?...

Fak ! (4 odpowiedzi)

Mieszkańcy Banina , co sie dzieje z odsnieżaniem wioski 2km od Gdańska ? Chodzi mi głownie o...