Zawiedziony

Ponad rok temu w lutym zrobiłem operację zeza na prawe oko. Niestety operacja się nie powiodła i oko bo miesiącu znowu zaczeło lekko zezować. Ponadto mięśnie zostały za mocno naciągnięte i jest widoczne wyraźne zaróżowienie odbitych mięśni w rogu oka. Operację przeprowadził pan dr. G.. Chciałem dodać jeszcze, że gdy po miesiącu zadzwoniłem do doktora, pytając się o duże zaczerwienienie w rogu oka, powiedział, że to zagoi się za góra trzy miesiące - że to normalne po operacji. Nie zagoiło się. Byłem zasięgnąć opinii innego doktora i powiedział, że mięśnie były zbyt mocno 'naciągnięte' podczas operacji i stąd ten problem. Zawiedziony przez duże Z.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu:

Szanowny Panie!
Konsultowałam Pańską sprawę z rejestracją naszego Centrum oraz dr G. Z naszych informacji wynika, iż był Pan poinformowany o tym, że zabieg może nie odnieść zamierzonego efektu, ponieważ była to Pańska trzecia operacja zeza (w wyniku dwóch poprzednich w innej klinice zez powrócił). Stąd "zawiedzenie" jako ocena naszej pracy jest moim zdaniem nieuzasadniona.
Ponadto, nie zgłosił się Pan na obowiązkową kontrolę następnego dnia po zabiegu, która mogła wyjaśnić wszelkie wątpliwości. Prosze wybaczyć, ale dziwi nas to, że mimo komplikacji dopiero po miesiącu zadzwonił Pan do lekarza operującego a do dnia dzisiejszego nie zgłosił się Pan na wizytę. Nie możemy zatem zweryfikować opinii innego doktora, który stwierdził iż "mięśnie były zbyt mocno naciągnięte".
Reasumując, przykro nam, iż tak kiepsko ocenił Pan nasze Centrum ale nasze zawiedzenie jest tym większe, iż Pańska opinia jest poprostu niesprawiedliwa i wynika z Pańskich błędów a nie naszego Centrum.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0