Zawsze korzystałem z usług tej firmy, aż do czasu

Zamawiam często kiedy wracam z podróży i jest to w godzinach 01-04 w nocy, trasa ta sama. Ostatnio płaciłem 24zł, wczoraj dojeżdzam na miejsce i pan mówi 40zł po cichu, ja mówie ile się należy? on 40 zł ździwiony dałem mu należność patrze na taxometr i tam żadnych liczb, ale nie chciało mi się dyskutować, po prostu już więcej nie dam się naciągnąć.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Na taksometrze nic juz nie widniało bo może kierowca zdążył zrobić wydruki paragonów zanim znalazł Pan drobne.
A paragon Pan wziął? Jeśli nie, to nie ma tematu. A jeśli kierowca oszukał to trzeba było zgłosić to do firmy wraz z paragonem i pomóc w walce z oszustwem i nieuczciwością. Na tym wszyscy by skorzystali. Najlepiej to dać się wydymać i potem biadolić po forach.

Pana opinia miałaby sens, gdyby zrobił Pan co trzeba i wystawił opinie z informacją o rozwiązaniu tej sprawy.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Aha, czyli wina klienta jest, ze korporacja zatrudnia oszustow i nie umie kontrolowac wlasnych pracownikow.

Ja pier..ole, wciaz w tych robotniczych glowach kolacze sie duch PRLu. Kiedy wreszczie ta banda zdechnie?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4