Zawsze zadowolona.

Jestem pacjentka tej kliniki,ciezko dostac się do lekarza szczególnie w okresie zachorowań zresztą gdzie jest łatwo? Nie mogę powiedzieć złego słowa o rejestracji nawet jeśli Pani w rejwstracji się nie uśmiechnie i nie jest w stanie pomóc w danej sytuacji to od razu trzeba na nią wylewać wiadro pomyj? Co za roznica czy jest blondynka czy nosi okulary czy jest szczerbata? Bylam nie raz swiadkiem jak panie pomagaly nawet dzwonić po innych przychodniach aby pomóc rozwiązać problem. Nie raz od rana stalam w tej kolejce razem z tłumem i stwierdziłam że lepiej przyjsc pół godziny pozniej bo wszyscy na raz chcą sie dostac. Widocznie Pani w ciazy nic nie dolegało zagrazajacego życia skoro lekarz odmówił przyjęcia. Zastanawia mnie dlaczego ludzie nie piszą pochwal? Tylko skargi, najprosciej się wyżyć. A pomyslales pacjencie żeby do tej pani w rejestracji się uśmiechnąć? Powiedziec dzień dobry. Wszystko w zyciu masz tak już od zaraz?
Dziekuje Pani w rejestracji za to że pomogła mi sprowadzić zdjęcie RTG z grabowka i nie musialam jechac osobiscie. Dziękuję Pani doktor ze przyjęła mmie pomiędzy pacjentami. A wy zróbcie rachunek sumienia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No nie do końca, zawsze zadowolona. Chwali Pani rejestratorki a krytykuje Pani niezadowolonych pacjentów. Pani ściągnięto wynik RTG a mnie odmówiono. Pani blondynka, w okularach opryskliwie odpowiedziała, że nie i już. Choć codziennie do nich przyjeżdża kurier z Mireckiego. I tu nie chodzi o uśmiech ze strony pacjenta. Nikt z nas nie nastawia się negatywnie bo chce być dobrze obslużony. To panie rejestratorki są dla nas a nie my dla nich. Nie będzie nas, panie będą bez pracy. To jest służba i nic nie tlumaczy ich pozbawionego kultury, zachowania. Więcej obiektywizmu życzę. Kiedyś klinika była ok. I lekarze mili, życzliwi i recepcjonistki także. Obecnie wszyscy, nawet lekarze sa ordynarni i niegrzeczni, oczywiście nie wszyscy. A może kiepscy specjaliści więc wolą usadzić pacjenta by nie zadawał pytań. Więc proszę ugryźć się w język nim Pani kogoś niesłusznie skrytykuje, Tym bardziej, że większość wizyt jest płatna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0