Zbieramy na Karetkę

Temat dostępny też na forum: Rozrywka
Do 30 września 2024 przejedziesz się z nami Ferrari, Lamborghini, McLarenem i wieloma innymi sportowymi autami! Odwiedź nas i spełnij swoje marzenia. Oprócz przejażdżki, będziesz miał możliwość zasiąść za kierownicą i zrobić pamiątkowe zdjęcia. Auta, które Wam oferujemy do przejazdów nie są seryjne - każde z nich jest zmodyfikowane wizualnie i mechanicznie, aby dostarczać jeszcze więcej ...
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ile kasy ta fundacja z zebranej da na karetkę 20% tegp co zebrali czy mniej ?

Bo na funadacjach najwiekszy przekret
popieram tę opinię 22 nie zgadzam się z tą opinią 4

Ziomuś, fundacja kupiła już 2 karetki - jedną za 1,7mln a drugą prawie za 1mln - więc w czym masz problem?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 9

Nawet jakby to co? 2 karetki mają, ktoś chce się przejechać ekstra.. a przy okazji da coś na fundacje
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Najłatwiej jest siedzieć na kanapie, pić browar i liczyć czyjeś pieniądze, przy okazji kipiąc żółcią. Lepiej sam coś wymyśl, zarób kasę i wesprzyj jakiś szczytny cel.
Super akcja, więcej takich poproszę, a nieudaczników życiowych, którzy potrafią tylko krytykować proszę, żeby pomyśleli zanim coś napiszą
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

McLaren

Pojazdy tej marki co do zasady nie są produkowane seryjnie, każdy egzemplarz jest robiony pod indywidualne zamówienie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ktoś kontroluje hałas generowany przez tą akcję?

Ostatnio szliśmy w stronę Forum - moje dzieci zaczęły płakać jak uderzyła nas fala hałasu. Omineliśmy ich szybko szerokim łukiem. Środek miasta, wszędzie odbicia dźwięku.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 18

Nie wychodz

najlepiej z dziećmi z domu bo hałas może Was zaskoczyć wszędzie a po co dzieciom niepotrzebna atrakcja
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 2

Zatyczki do uszu są powszechnie dostepne,

I po klopocie ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ok, darowizna za przejazd.

Sprytny sposób niepłacenia podatku. Zanim zostanę zjechany za tą wypowiedź poproszę aktualne dokumenty ze sprawozdania finansowego tej fundacji. To musi być jawne. Jaki % idzie na karetki ?
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mozesz sprawdzic sam

Jak znasz nazwe fundacji, to mozesz w internecie sprawdzic ich sprawozdania. Wystarczy kilka minut przed komputerem
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szkoda, że tak beznadziejne miejsce.

Niedajodziesz, niezaparkujesz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W Gdansku są dwa parkingi

b e z p l a t n e...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

jeżdżą w kółko po Aleji Zwycięstwa na wysokich obrotach

większy hałas niż motocykle robią. i ograniczenia do 50 km/h na bank nie przestrzegają... (tak, ok. nie mam fotoradaru w oczach)
wg mnie to nie jest odpowiednie miejsce :(
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

A wedlug mnie...

Narzekac to kazdy Polak potrafi, jak zedna inna nacja, wstyd !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0