Zbiorniki retencyjne

Dlaczego dwa zbiorniki retencyjne przy rondzie ul. Warszawskiej i Gryfa są nieczynne?
Wszędzie pełno wody a tam pusto, chyba nie takie jest ich przeznaczenie
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Są nieczynne bo woda kierowana jest dalej do rowu przy gryfa pomorskiego.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

zbiorniki retencyjne maja za zadanie zbierac wode a nie powietrze a tez woda plynoca z ulicy powinna najpierw trawic do zbiornikow aby nieczystosci osiadaly w zbiornikach
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czyli gdyby były otwarte, możliwe że ulica Gryfa byłaby przejezdna?
Czy to nie powinno być gdzieś zgłoszone, że coś co wybudowali w celach zbierania wód z ulic zostało sobie od tak zamknięte ?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mnie również się wydaje że chyba odpowiednie służby powinny przyjechać i to naprawić.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na Na Dambnik powstał naturalny zbiornik retencyjny. Na całej długości równolegle wybudowanych bliźniaków stoi woda.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Otóż, w dniu 9 lutego urząd gminy odpowiedział mi, że w odpowiedzi na Pani pismo w sprawie udostępnienia informacji publicznej dotyczącego dwóch zbiorników retencyjnych przy rondzie w Bojanie ul.
Warszawskiej i Gryta Pomorskiego, Urzad Gminy w Szemudzie informuje, iż nie jest
właścicielem wskazanych przez Panią zbiorników retencyjnych . Przedmiotowe zbiorniki
znajdują się w zarządzie Zarządu Drogowego dla Powiatu Puckiego i Wejherowskiego i
obsługują drogę powiatowa 1489G. Zatem w tym samym dniu wysłałam pismo o udrożnienie zbiorników do Zarządu.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Wybory (131 odpowiedzi)

Startuje ktoś z Boajna?

Odpady wielkogabarytowe (18 odpowiedzi)

Witam Nie wiecie, czy będzie w tym roku zbiórka odpadów wielkogabarytowych? Na stronie gminy...

Gama Optica 16 marca otwarcie (7 odpowiedzi)

Dołącz do otwarcia naszego nowego punktu Gama Optica w Bojanie i skorzystaj z wielu...