Zdasz bez problemu i naprawdę będziesz potrafił jeździć!

Chciałabym bardzo podziękować instruktorowi p.Marcinowi. Nie tylko za dobrą naukę, cierpliwość i cenne rady. Poznałam wszystkie trasy egzaminacyjne, ale co najważniejsze nie byłam uczona jeździć na pamięć, tylko czytać znaki i potrafić poradzić sobie w każdej sytuacji.

Jednak chciałabym podziękować przede wszystkim za to, że pomimo warunków atmosferycznych podczas egzaminu (pełno śniegu i błota na ulicach, cały czas padało, strasznie ślisko, ogólnie cały Gdańsk był sparaliżowany) bez problemu zdałam! A najważniejsze jest to, że nawet w taką pogodę za kierownicą czułam się pewnie. Dzięki p.Marcinowi nie boję się jeździć a samochód prowadzę w sposób bezpieczny.

Polecam również zajęcia z p. Janem, u którego miałam kilka godzin w sobotę i szlifowałam wszystkie manewry. Jeżeli ktoś ma z tym problem ten instruktor świetnie wszystko wytłumaczy.

Elkę polecam każdemu, kto nie tylko chce zdać szybko egzamin, ale mając już prawo jazdy w ręce usiąść od razu za kierownicą i bezpiecznie oraz bez problemu i strachu prowadzić samochód.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu:

Gratulujemy i życzymy szerokiej drogi:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0