Zdecydowanie POLECAM

Nauczał mnie Pan Andrzej K. Po prostu świetnie. Mądre nauczanie, bez stresu ( choć w potrafił zrugać za głupoty:)), Sympatyczna atmosfera. Z punktu widzenia teraz gdy jestem kierowcą, widzę ile się nauczyłem, w odniesieniu do jazdy innych kierowców. Świetne podejście do nauki trudnych manewrów. Jeździliśmy po trasach egzaminacyjnych, a także na odprężenie wycieczka na westerplatte:) Potrafił się dopasować, np. gdy nie mogłem pojawić się na jazdach i poinformowałem go o tym na godznię przed spotkaniem; Pan Andrzej pozwolił na odpracowanie zajęc w sobotę, choć nie musiał. Zdałem za drugim razem, choć jestem przekonany, że gdybym trafił na mniej "rygorystycznego" egzaminatora to bym zdał. Tak więc Polecam Pana Andrzeja, jeżeli komuś pasują godziny poranne, gdyż wtedy właśnie prowadzi zajęcia.
Jeżeli chodzi o obsługę w biurze, to była wzorowa, bardzo miła Pani u której się zapisywałem oraz Pan który przeprowadzał mi egz. wewnętrzny. Natomiast prowadzenie części teoretycznej, było również na najwyższym poziomie. Nauczyciel widać, że doświadczony.
Jedyny minus jak dla mnie, to osoba która prowadziła zajęcia z pierwszej pomocy. Nie lubie, gdy ktoś uważa się za najmądrzejszego..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu:

Gratulujemy i życzymy szerokiej drogi:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0