Zdrowe produkty od lokalnych rolników nareszcie w Gdańsku

Temat dostępny też na forum: Wrzeszcz
Cześć wszystkim! :)

Zaangażowałam się w rozwijanie projektu Lokalny Rolnik w Trójmieście. To największy bazar online, na którym można kupować produkty od lokalnych wytwórców. Żywność na portalu jest zdrowa, prawdziwa (jak za dawnych czasów) i dokładnie przez nas sprawdzona. Wyszukujemy w regionie prawdziwe perły, rolników z prawdziwego zdarzenia, którzy kochają to, co robią i mają poczucie misji. Aby robić zakupy na portalu, trzeba się zarejestrować i wybrać grupę, która znajduje się najbliżej Twojego miejsca zamieszkania. Punkty odbioru zakupów znajdują się w lokalnych restauracjach, fitnessach, szkołach tańca oraz w domach Twoich sąsiadów. Z biegiem czasu punktów będzie coraz więcej. Jeżeli to, co jesz jest dla Ciebie ważne, nie chcesz zaśmiecać swojego organizmu konserwantami, chcesz kupować warzywa, owoce, jajka i mięso ze sprawdzonego źródła - zapraszam do rejestracji na portalu: http://www.lokalnyrolnik.pl :)

Pierwsze zakupy już w październiku! :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie widzę nigdzie namiarów w Gdańsku. Proszę o szczegóły.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja też tego nigdzie nie widzę, więc nie wiem o co chodzi.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

przeprowadzka !!?? (34 odpowiedzi)

Sprzedaliśmy dom, kupiliśmy drugi. Musimy się przeprowadzić... Czy zamawiać firmę...

Trójmiasto do bani (381 odpowiedzi)

Mieszkałem w Warszawie, Mieszkałem w Krakowie, teraz przyszedł czas na trójmiasto i tylko...

Pilotów 21 (13 odpowiedzi)

Inwestycja uzupełnia zabudowę rozwiniętej infrastrukturalnie dzielnicy. Przyszli mieszkańcy na...