Powikłania po leczeniu kanałowym (7) Witam. Ciekawi mnie czy płacicie za leczenie powikłań? Spotkało mnie to... Co sądzicie? Dlaczego tylko jeden mlekomat?! (6) Dlaczego nie ma w Gdyni !!!?? Włodarze nie spać !!! czesia szukam endokrynologa (1) dla syna (12 lat). Powinien zacząc przyjmowac leki jak najszybciej, a czas... Ela
porod zaspa 28.11.2011 (1) Witam rodziłam na zaspie 28.11.2011. Tak jak opisała to juz jakas mama na... dd Psychoterapia Gdańsk (3) Hej,witam. Czy możecie polecić mi dobrego psychoterapeutę w Gdańsku? Chodzi... pistola GINEKOLOG-POŁOŻNIK Gdynia evimed (1) Dziewczyny, możecie polecic ginekologa-położnika do prowadzenia ciąży w... penelope Neurolog dla dorosłych (2) Pilnie poszukuje w/w lekarza najlepiej na nfz z Gdyni,Wejherowa,Rumii...... przyszlaMama kinesiotaping na obrzeki (10) szukam kogoś z Gdyni kto zrobi mi aplikacje na nogi gdyż mam duze obrzeki amara poszukuję urologa (3) Poszukuję dobrego urologa. Od roku, jak i nie dłużej męczę się z bakteriami -... agnieszka_mar gdzie chodzicie do stomatologa? (9) Gdzie chodzicie do stomatologa częściowo refundowanego przez NFZ? proszę o... Albatrosik Rowerek stacjonarny- czy pomaga? jakie efekty? (6) Witam Czy rowerek stacjonarny pomaga w wyszczupleniu ud? Wkurza mnie to,... mum artroskpoia kolana (15) No więc ja jestem 3 tygodnie po artroskopii kolana lewgo, ktoś miał, jak... patikaz RTG SZCZEKI? (3) Witam, musze zrobic zdjecie panoramiczne, gdzie najtaniej takie wykonam i w... *zakochana* USG żył (3) Gdzie polecacie USG żył bez skierowania. Ile może kosztować. Gdzie najtaniej? kasia dermatolog dziecięcy (7) jak w tytule, pilne! Michalina nowa klinika dentystyczna (1) witam! na karczemkach otworzono nową klinikę dentystyczą czy ktoś już... laura usg połówkowe Invicta (5) Witam, jakiego lekarza z Invicty polecacie do zrobienia usg połówkowego? Z... Hania Poszukiwany Seksuolog (5) gdzie znajdę dobrego seksuologa na terenie trójmiasta, najlepiej była by... Ania Pilnie poszukuję okulisty w Gdyni przyjmującego w soboty! (2) Witam, od wczoraj mam problem z lewym okiem. Zakrwawione białko, straszny ból... Jula~~ Dr Światkowska -Froud (1) Witam, bardzo proszę o opinie odnośnie prowadzenia ciąży u tej Pani Doktor i... jola