dermatolog!!!! (12) Czy ktos mogłby polecic dobrego dermatologa w Gdańsku lub na terenie całego... Ewa seksuolog (2) witam, gdzie jest jakiś prywatny seksuolog? był by mi potrzebny, mam problem... Mariusz Pomocy (23) Witam serdecznie.Mam problem,który spędza mi sen z powiek-od 18 lat leczę... Megan30
Endokrynolog-ginekolog lub endokrynolog na NFZ w Gdyni i okolicach (2) Pilnie poszukuje dobrego endokrynologa-ginekologa lub endokrynologa na NFZ w... mimoza ci, ktorzy palili a nie pala (16) prosze o jakies wsparcie! za 7 dni bedzie pol roku jak nie pale (!) sukces... emi3city Gdzie badania nadnerczy prywatnie? (4) Hejka, mam male pytanie, chce zrobic na wlasna reke kilka podstawowych badan... seteczka dla cukrzyka??? (3) szukam opaski na rękę czy może mi ktoś pomóc? Tak z opisem dla cukrzyka...w... k. dr Jacek Brodzicki (7) Czy ktoś zna adres gabinetu i telefon do Pana doktora? Podobno najlepszy... pawel DENTYSTA W GDYNI (3) Pomocy! Od 3 dni umieram, biorę maksymalne dawki ibupromu, a i tak... kosmisia zbyt długa miesiączka (2) Mam 47 lat. Moja miesiączka trwa 12 dni. Czy to mogą być objawy menopauzy ?? adadadadad wiatry (17) Czy ktoś mógłby polecić sprawdzony środek na uciążliwe wiatry? Zaznaczam że... tulipan Rehabilitacji niemowląt (3) Szukam rehabilitacji dla niemowląt prywatatnie. wiecus9 rodzice dzieci niepelnosprawnych???????????????????? (5) jest ktos? vaneska internista - diabetolog (3) poszukuję namiarów na dobrego diabetologa Lenka_M ubezpieczenie zdrowotne (5) hej jestem zarejstrowana w up chce isc do lekarza, czy wystarczy papierek... lilly Czy to negatywne? (2) Od lat załatwjam sobie nielegalnie leki poprzez mego krewnego leki... EL Tapetka Problem o oczami (9) Mam taką dziwną dolegliwośc i moze ktoś z Was może mi coś doradzic. mam tak... POMOCY powiekszenie ust (12) Witam potrzebuje opini na temat powiekszenia ust zastanawiam sie nad... ruda Lekarz pierwszego kontaktu w Gdansku - kogo polecacie? (4) witam wszystkich, szukam dobrego lekarza pierwszego kontaktu, który na... a2-b2 psychiatra który potrafi pomóc? (4) Proszę polećcie jakiegoś dobrego psychiatrę. Najlepiej na NFZ ale jeśli nie... MałaMi