super! na prawdę polecam! (1) to już moja druga opinia- pierwsza nie wiem dlaczego- nie została... pacjentka Optimmedu Nowy i wyjątkowy gabinet stomatologiczny (1) Po licznych - dobrych i złych - doświadczeniach w kilku gabinetach... M. Daszkowska Nigdy wiecej w tym szpitalu (11) Od września ub.roku 5 razy zawoziłam mamę do tego szpitala !!!Kolejka... Elżbieta
Rehabilitacja - 1. klasa (1) Muszę przyznać, że bardzo profesjonalnie wyposażona placówka ze świetnymi... Zadowolony pacjent Agnieszka Ruzik-Bolek - opinia (1) Zawsze na wezwanie,szybko i sprawnie dzialaja jesli chodzi zarowno o dostawe... Agnieszka Ruzik-Bolek Izba przyjec, neurolog (3) Tragedia. Jeden neurolog w całym szpitalu. Ludzie czekaja na przyjęcie po 6,7... Anna SOR- POMOCY TAM SIĘ NIE SPODZIEWAJ (6) POMOC NA GDYŃSKIM SORZE TO JAKAŚ KPINA .PACJENTÓW MA SIĘ W NOSIE, KWITNĄ... DOROTA Bałanda (1) Doktor Bałanda super specjalistą jest niesamowicie fantastyczna lekarz z... Roksi Nierówność usług (4) Zlecenie od neurologa otrzymałem na serię zabiegów. Średnio całość pomogła.... Robert M Polecamy (1) Pierwszy raz trafiliśmy do Revimedu kilka dni temu. Wcześniej leczyliśmy się... Wojciechowscy Bezboleśnie :) (1) Cześć wszystkim! Nazywam się Sebastian mam 36 lat i 183 cm wzrostu. Trzy... Sebastian Profesjonalne wsparcie (1) Od dawna borykam się nadwagą bezskutecznie, ale teraz trafiłam w dobre ręcę.... Krystyna J. Moj Dietetyk Gdynia (1) W Moim Dietetyku bylam pod opieka Pani Beaty. Moj przypadek nie byl latwy bo... Dorota zaufanie i pewność (1) Gorąco polecam, odpowiednie warunki, rzeczowe podejście, konkretnie, z... Norb Świetny specjalista (1) To wspaniały człowiek, bardzo mi pomógł za co jestem wdzięczny. Dwukrotnie... Karol Tylko polecac.. (1) W 2005 roku miałem przeprowadzone operacje usunięcia żylaków z obu nóg. Przed... ~terwik Polecam (1) Byłem w siedzibie na Szerokiej. Bardzo kompetentny lekarz, bardzo dobre... Pacjent Zakupy tak (1) ale pod warunkiem, że obsugują mnie tylko dwie farmaceutki - młoda blondynka... melassa Gorąco polecam (1) Pełny profesjonalizm, szeroka wiedza, dużo wsparcia i przechodzące... Olena Gorąco polecam! (1) Dzięki Pani Alicji wiem co mam jeść i w jakich ilościach. Proponowane posiłki... zadowolony klient