Helena Wydra - opinia (1) Od wielu lat nie czułam się tak dobrze wysłuchana przez jakąkolwiek... Helena Wydra Anna - opinia (1) Zdecydowanie polecam usługi Pani Pauli, która nie tylko ma dużą wiedzę na... Anna Julita - opinia (1) Panią Paulę poznałam w szkole Żak, w której uczę się na kierunku Konsultat... Julita
Tomasz - opinia (1) Bardzo miło i rzeczowo, duza elastyczność i dobry kontakt. Polecam! Tomasz Mateusz - opinia (1) Polecam :) Zdecydowanie polecam z usługi dietetyczne Pani Pauli jest bardzo... Mateusz Polecam! (1) Bardzo fachowe podejście, nacisk na zdrowie i dobre samopoczucie. Wszystko... Maria Zdecydowanie polecam :) (1) Zdecydowanie polecam, dzieki współpracy z Paula i silnemu samozaparciu powoli... Olav Serdecznie polecam (1) Trudno opisać w jednym komentarzu ogrom dobrej pracy jaka wykonuje Pani... Maciek Bardzo polecam (1) Serdecznie polecam, fachowe podejście, miła atmosfera, troska o pacjenta.... Maciej Polecam gorąco! (1) Jestem bardzo zadowolona, Pani Paula bardzo rzeczowo i konkretnie podeszła do... Katarzyna Usatysfakcjonowana (1) Dzięki Pani Pauli moja waga zaczęła spadać. Myślałam, że to nie możliwe, a... Joanna Polecam każdemu! (1) Pierwszy raz korzystam z usług dietetyka i bardzo sobie panią Paulę chwalę.... Jerzy Polecam (1) Polecam jak najbardziej korzystam z pomocy już od 1.5 miesiąca i widać... Kornrad Polecam ! (1) Przyznam , że bardzo profesjonalne podejście do tematu, duże zaangażowanie... Magda Solarz Polecam (1) Indywidualne podejście do pacjenta. Duża wiedza na temat zdrowego odżywiania... Monika Współpraca na 6 (1) Paula przygotowała wykład dla naszego: "studio Kaczmarek" i wszyscy łącznie z... Kasia Kaczmarek :) (1) Paula to przede wszystkim wspaniały człowiek, a u takich zawsze łatwo o dobre... Instruktor Polecam (1) Indywidualne i profesjonalne podejście do klienta. Dieta smaczna i (co... Anna :) (1) Jestem zadowolony ze współpracy. Schudlem i czuje sie o wiele lepiej. Polecam! Frufels zdecydowanie polecam (1) Polecam jak najbardziej. Podczas pierwszej wizyty można dowiedzieć się bardzo... Piotr