Że co??

Ja was nie rozumiem. Skoro część z was narzeka na tą szkołę, to czemu się poprostu z niej nie wypiszecie? nie było by zarywanych nocek, jak to piszecie.

Ja jestem aktualnie w pierwszej klasie o profilu historycznym. Aktualnie ucze się j. Francuskiego, jednak nie mam tej przyjemnosci ze z Madame W.;D i dobrze, bo co racja to racja.
Jednak sa nauczyciele którzy chcę Cię czegoś nauczyc, a nie zeby tylko zaliczyć kolejna lekcje. Mówie tutaj o Pani od łaciny. Jest ona świetna nauczycielka, i naprawde chce cię nauczyc, jak równiesz profesor S. od historii i profesor od Fizyki, jednak na reszcie lekcji jesli sie sam nie przyłozysz i nie bedziesz miał chęci, to sory.. ale mało co zapamietasz..
Wiec jesl chcecie się czegos nauczyc, to zapraszam do jedynki. tutaj jest naprawde wysoki poziom, ale uwierzcie.. zdaje sie bez zarywanych nocy i ciągłego uczenia dzien w dzień:D
wiem co mówie:D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Że co??

zapomniałaś o naszej nauczycielce od francuskiego ;) Uważam,ze to wspaniała kobieta i nigdy nie miałam lepszego nauczyciela od języka obcego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2