Zele intymne

Próbowaliśmy wiele. Pytam się tutaj głównie o żel zwiekszający doznania. Niestety ale te rozgrzewające zupełnie mi nie przypadły do gustu. Pieką.
Co polecicie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jakiego konkretnie żelu uzywałaś? Bo sama ostatnio kupiłam sobie durex czerwony i równiez mi nie podpasował własnie z tego powodu. Bardzo mnie piekło jak używałam ;/ Nie było to zbyt przyjemne. Unimile są moim zdainem lepsze chociaż ten czerwony również piecze. Nie wiem kto ich używa. Aktualnie stosuję libi gel. Fajny, zwieksza doznania jest o wiele milszy ponieważ ładnie pachnie. No i opakowanie ma lepszą pompkę ( jest wieksze). Kupiłam bo byłam ciekawa czy rzeczywiście bedzie zwiekszał odczucia podczas seksu i zwieksza
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wlasnie tutaj pisałam o durexie. Wypróbowałam kilka ich żeli. I ten czerwony i ten zielony i durex o i tylko ten zielony w miarę....Ten libi gel współpracuje z prezerwatywą?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak najbardizej, używamy gumki i bez problemu można go stosować. Jeszcze mi się przypomniało o BeLover. Mam wersję forte ( z taką fioletową etykietką). Nie zwiększa odczuć ale daje mega poślizg tak więc jest o wiele przyjemniej. O wiele bardizej wydajny niż typowe zele. Poza tym nie ma zapachu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Libi gel rzeczywiście jest bardzo fajny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gdzie kupowałaś?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W internecie.Kiedyś wydawało mi się, że widzialam również w którejs naturze ale ostatnio się tam przeszłam i same unimile i durexy stały.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Orgasm control (6 odpowiedzi)

Ktoś stosował jakiś produkt z tej serii? Spray albo tabletki? Warto i czy rzeczywiście...

Łuszczyca skóry głowy co pomaga naprawdę, a nie tylko na chwilę? (5 odpowiedzi)

Zaczynam powoli tracić cierpliwość. Stosuję różne szampony, kremy, maści coś działa na chwilę,...

Feromony jakie macie zdanie? (3 odpowiedzi)

Słuchajcie a jakie macie zdanie na temat feromonów? Sam chciałbym sobie kupić feromony nie tylko...