Zespół szuka perkusity, basisty, wokalisty, muzyka religijna

Temat dostępny też na forum: Oliwa
Witam,

zespół w składzie: 2 wokalistki, pianino, gitara.
Poszukujemy wokalisty, basisty i perkusisty do grania w niedzielę oraz na ślubach (zarobkowo).
Chcemy ruszyć ambitniejszy repertuar, który bez tych instrumentów jest poza naszym zasięgiem.

Zainteresowanych proszę o kontakt: sarinen@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Zespół szuka perkusity, basisty, wokalisty, muzyka religijna

Witam ,mam na imie Adrian i jezeli sprawa jest aktualna to z mila checia przyjade i poslucham Was .Ja spiewam i gram na gitarze elektro-akustycznej (troche zaniedbalem gitare).Spiewam dosc dlugo.Lat 30 i mieszkam w Gdansku.To chyba tyle .W razie czego to prosze o kontakt.Pozdrawiam Adrian N.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Zespół szuka perkusity, basisty, wokalisty, muzyka religijna

A o którą religię chodzi?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Zespół szuka perkusity, basisty, wokalisty, muzyka religijna

W ogólności o chrześcijaństwo, bo muzyka akurat się nie różni lub niewiele różni między poszczególnymi odłamami.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Zespół szuka perkusity, basisty, wokalisty, muzyka religijna

Jeżeli jeszcze szukacie śpiewajacego muzyka z doświadczeniem w muzyce religijnej, to możecie mnie powiadomic o miejscu i czasie waszych prób. Mam 46 lat, grałem na basie, gitarze, saxie i spiewałem.
mail: andrzej.wypasek@interia.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Zespół szuka perkusity, basisty, wokalisty, muzyka religijna

Na pewno się odezwę.

A już myślałem, że nie będzie pożytku z tego tematu :D

Trochę wszystko ruszyło do przodu, więc aktualny skład to:
2 x wokal
gitara/wokal
bass/wokal
gitara solowa
pianino

Ciągle szukamy perkusisty :) Najlepiej z perkusją elektroniczną, chociaż to pewnie znacznie zmniejsza szanse znalezienia takiej osoby, na szczęście elektroniczny zestaw zawsze można jakoś załatwić ;)

Doświadczenie nie jest ważne, tak naprawdę nawet umiejętności nie są ważne - nie wymiatasz dziś, za pół roku będziesz ;) W razie czego są inne zespoły, do których możemy przekierować chętne, ale nie posiadające zbyt dużych umiejętności osoby.

Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Zespół szuka perkusity, basisty, wokalisty, muzyka religijna

Witajcie,
Jestem Kamil i śpiewam, jeżeli się mogę przydać to jestem chętny, mp3 wysłałem na email
Pozdrawiam wszystkich muzykujących !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Zespół szuka perkusity, basisty, wokalisty, muzyka religijna

Dziękuję wszystkim, którzy odpisali na to ogłoszenie - zarówno tutaj, jak i meilowo. Jest już tyle nowych osób, że musimy się ogarnąć i zorganizować, dlatego ogłoszenie to jest NIEAKTUALNE, niestety nie można usunąć tematu z tego forum...

Oczywiście nie wiemy czy się ze wszystkimi dogadamy i czy będzie im odpowiadać to, co i jak robimy, dlatego jeśli szukasz zespołu, mimo wszystko napisz do mnie: sarinen@wp.pl
Może za jakiś czas nadal nie znajdziesz nikogo, a my akurat będziemy kogoś potrzebować ;)

W celu wyjaśnienia kilku kwestii: jesteśmy z Gdańska, nie interesuje nas granie na bankietach, weselach, ani innych typowo zarobkowych imprezach.

Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Zespół szuka perkusity, basisty, wokalisty, muzyka religijna

Nadal potrzebujemy gitarzysty lub/i basisty (jeśli byłby ktoś chętny grający na flecie, skrzypcach, wiolonczeli, saksofonie, itp. to także proszę o kontakt :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Zespół szuka

Witam,

Jestem skrzypaczką z Gdanska,szukam zespolu,muzykow. Jesli nadal jestescie zainteresowani,prosze o kontakt...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Zespół szuka perkusity, basisty, wokalisty, muzyka religijna

witam 9 lat byłam w chórze kościelnym i byłabym zainteresowana współpracą z Wami mam 23 lata nazywam sie Basia mój nr tel 500477901 pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Zespół szuka perkusity, basisty, wokalisty, muzyka religijna

jestem perkusista z oliwy mam bebny lat 38 adres gepard1973@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Książki jakie polecacie (3 odpowiedzi)

Witam, Od jakiegoś czasu nie mogę wciągnąć się w żadną książkę. Wystarczy, że kilka, kilkanaście...

WAKACJE (47 odpowiedzi)

Troche to temat z gola odmienny niz panujace tu obyczaje, ale jak podsumowywujecie te wakacje ???...

kursy florystyczne w Gdańsku (16 odpowiedzi)

Witam, poszukuję w Gdańśku kursów florystycznych-dekoratorskich - co możecie polecić, poproszę...