Zgłaszanie zagrożeń

Spotykaliście się z sytuacją lekceważenia przepisów ruchu drogowego, nie odbierania zgłoszeń przez służby powołane do ich egzekwowania? Brak reakcji. Są ludzie w ruchu drogowym, którzy czują się bezkarni, bo wydaje im się, że ich "status" daje im prawo silniejszego. Potrafią dopuszczać się przemocy w ruchu drogowym, gdy zwróci się im tylko uwagę. Dlatego ktoś się nie wywiązuje, i sprawy w swoje ręce mają brać chuligani? Czy ktoś tak działa /nie działa specjalnie? Dlatego zapytam: czemu policja, straż miejska nie odbiera telefonów? Kilka razy po kilka minut. Podejrzane, prawda?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Aby wzmocnić reakcję służb najlepiej powołać się na szumne przepisy sanitarne o nieistniejącym kowidzie17
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najczęściej spotykam się z lekceważeniem przepisów przez innych rowerzystów. Zasadniczo to ma miejsce każdego dnia. Mam dzwonić do służb jak ktoś przejedzie po pasach gdzie nie ma przejazdu albo po pasach i do tego na czerwonym ? Kurcze jakoś nigdy nawet o tym nie pomyślałem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

no to dzwoń trolu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Jaki rower do trójmiejskich lasów i okolic (12 odpowiedzi)

Przymierzam się do zakupu roweru, nie jeździłem od dzieciaka więc postanowiłem kupić rower w...

Gdzie kupić rower? (25 odpowiedzi)

Cześć! Szukam jakiegoś sklepy w Trójmieście, gdzie mógłbym kupić dobry rower po niewygórowanej...

Jaki rower godny polecenia... (23 odpowiedzi)

Pytanie do "specjalistów" którzy chcieliby coś doradzić - szukam roweru , stary został przekazany...