Zgubiono portfel

Temat dostępny też na forum: Rodzina i dziecko Inne
Zgubiłam dziś portfel przy OBI na Matarni. Pieniądze, dowód osobisty, prawo jazdy, dokumenty od samochodu, karta do bankomatu.
Uczciwego znalazcę proszę o zwrot :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Zgubiono portfel

O kurcze, współczuję...
Może chociaż ktoś dokumenty odeśle.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Zgubiono portfel

współczuję.

Mam nadzieję, że zablokowałaś karty? Szybko zgłoś też na Policję - na wypadek, gdyby ktoś chciał użyć Twoich dokumentów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Zgubiono portfel

Też współczuję.Popieram resztę wypowiedzi AgusiGda .
Może ktoś dokumenty wrzuci do skrzynki na listy,Poczta Polska ma obowiązek oddania.
Ale może znajdzie się osoba która ci wszystko zwróci?
Ja jeszcze wierzę w ludzi. Pamiętacie wózek zostawiony przed przychodnią?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Zgubiono portfel

ja tam aż taką optymistką bym nie była :/
pamiętam jak jedno babsko gwizdnęło mojej Mamie portfel z torebki - dokładnie wiemy która, gdzie i kiedy(to było podczas zakupów w lumpku, a ta jedna baba tak się "kleiła", zagadywała, niby prosiła o doradzenie) - a później płaciła za swoje zakupy Mamy kasą (Mama miała większą gotówkę, banknoty złożone na pół i właśnie tak złożone dawała właścicielowi, który kasował). Zorientowałyśmy się chwilę po jej wyjściu ze sklepu jak same miałyśmy płacić za towar.

Niestety trzeba było wyrabiać wszystkie dokumenty (dowód, prawko, dowód rejestracyjny + kopia polisy na OC).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Zgubiono portfel

karta zablokowana, właśnie idę na policję zgłaszać, bo dopiero dotarłam do domu...
kurcze, nawet nie wiem w jakiej firmie była polisa, bo auto dopiero kupiłam, nawet nie przerejestrowałam na siebie jeszcze :/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Zgubiono portfel

jeśli kupowałaś od osoby prywatnej - to zadzwoń do byłego właściciela i zapytaj ;) gdzie było ubezpieczone :]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Zgubiono portfel

zadzwon do obi-ego,a noz cos wiedza,moze nawet monitoring przewiną,tylko musisz pamietac mniej wiecej godzine
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Zgubiono portfel

Sprawdz na stronie UFG po nr rejestracyjnym gdzie auto było ubezpieczone. Ogólnie współczuje, mega latania i załatwiania Cie czeka...
Powodzenia:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Zgubiono portfel

Może ktoś znajdzie, mój mąż tez niedawno zgubił i ktoś przyniósł po tygodniu-bez pieniędzy,ale z dokumentami.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Zgubiono portfel

dzwoniłam do OBI czy ktoś może znalazł i przyniósł bo to było przy wejściu na dział ogrodniczy... weszłam, zapłaciłam, wyszłam do auta pod same drzwi praktycznie i odjechałam
powiedzieli, że nikt nie zgłaszał znalezienia...
o monitoringu nie pomyślałam, jutro zadzwonię i popytam

ubezpieczenie już wiem, policjant mi znalazł w bazie :)
w sumie dobrze, że jeszcze nie przerejestrowany na mnie był, i tak bym musiała za ten dowód rej zapłacić i tak, tylko prawko i dowód muszę wyrobić no i kartę do banku, ale do tego muszę mieć dowód... dobrze, że mam wspólne konto z mężem bo z osobistego nawet bym kasy nie wypłaciła bo jak bez karty i dowodu

wierzę jednak, że się znajdą chociaż dokumenty, bo kasy mało nie było :( 500zł
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Zgubiono portfel

a skad wam sie wzielo ze poczta polska ma OBOWIAZEk oddania dokumentow?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Zgubiono portfel

portfel dziś przyszedł pocztą :) jednak istnieją jeszcze uczciwi ludzie!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Zgubiono portfel

super
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Zgubiono portfel

ale znając życie,bez pieniędzy:(?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Zgubiono portfel

ze wszystkimi dokumentami?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Zgubiono portfel

ze wszystkimi dokumentami, kasą bez 100zł i karteczką, że to na dobry obiad i piwo :P ale było łącznie 530, więc cieszę się mega :)

żeby było "śmieszniej" moja siostra też zgubiła portfel wczoraj i też wrócił calutki z zawartością drogą poszukiwań przez fb :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Zgubiono portfel

Super że tak się skończyło ,jak czyta się coś takiego to powraca wiara że jednak są uczciwi ludzie .
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Zgubiono portfel

jestem mile zaskoczona i gratuluję,ze się znalazł
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Zgubiono portfel

suuuuper!!!!! BRAWO DLA ZNALAZCY ZA UCZCIWOŚĆ!!!!!!! :))))))
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Zgubiono portfel

Super ! Jestem szczerze zdziwiona i niedowierzam .

Wczoraj zostawilismy torbę od wózka w tramwaju- były tam różne pierdoły dla dziecka wiadomo i przepustka meza do pracy i moja ładowarka- w sumie nic wartosciowego ( no może prócz torby) i ktos sobie zabrał ,a motorinczy choc zjechał do zajezdni nie s****dził tramwaju tylko zrobił rundke i pojechał dalej w trase.Miałam tam tez rachunek z adresem to mysłałam że ktos odda jak zobaczy że się nie obłowi ale chyba tylko się łudziłam...:(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Zgubiono portfel

no jednak wiara w człowieka wraca
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Zgubiono portfel

Rewelacja. Pozdrawiam znalazce kimkolwiek jest. Obys znalazl rowniez moj portfel telefon :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Zgubiono portfel

Super ze portfel sie znalazl . Ale mnie ciekawi skad macie info ze poczta ma obowiazek odeslania???? Jak zgubilam dowod ,ktory listonosz wrzucildoskrzynkido do mnie nie dotarl wiec poczta ma to generalnie w d*pie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Zgubiono portfel

mi policjant powiedział, że nie mam wyrabiać nowych dokumentów od razu tylko poczekać z tydzień, dwa, bo często wrzucają same dokumenty do skrzynki i poczta ma obowiązek odesłać
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Republika Matarnia (131 odpowiedzi)

Do osiedla można dojechać samochodem z Wrzeszcza, Śródmieścia Gdańska, jaki i z Gdyni. Do tej...

Rytm (19 odpowiedzi)

Rytm powstaje w dzielnicy Matarnia w Gdańsku. Osiedle jest dobrze skomunikowane z całą...

Pod Brzozami (3 odpowiedzi)

Osiedle Pod Brzozami powstaje w spokojnej, przedmiejskiej dzielnicy, w otoczeniu jednorodzinnej...