Zielona Park

Temat dostępny też na forum: Zielona Park i Zielona Park 2
Zielona Park, jak sama nazwa wskazuje, zlokalizowana jest w okolicy licznych terenów zielonych. W pobliżu znajdują się także dwa zbiorniki wodne: Wielkopolska i Świętokrzyska II. Takie otoczenie zapewnia miejsce do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu – biegania, spacerów, czy jazdy na rowerze. Bezpośrednie sąsiedztwo zbiornika Wielkopolska sprawia, że lokalizacja jest po prostu ...
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Dynamicznie się rozwija, ale bez dróg i niestety korki na potęgę ,zieleni tyle co kot napłakał, bo wszystko wycinane pod kolejne inwestycje.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 2

Zieleń jest przereklamowana

co sie czepiasz
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

Budowa stoi

Czemu budowa stoi? Od jednego z robotników dowiedziałem się, że już nie wrócą? Co się dzieje?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

Budowa stoi? Podjeżdżam co jakiś czas zobaczyć jak postępy i cały czas są pracownicy a zmiany widać gołym okiem. Są już wstawione okna i robią dachy. Więc wszystko idzie do przodu. Nie wprowadzajmy siebie na wzajem w błąd
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Nie polecam kupowac czegolowiek od dewelopera Interium Inwestment. Deweloper nie wywiązuje się z umawionego standardu wykończenia mieszkań/domów, oraz nie naprawia usterek. Ja mam od 10 miesiecy nienaprawione usterki. Do tego Pan Prezes nie pozwala udostępniac nr do siebie wiec jedyne co mozesz srobic to czekac :) Warto poczytać forum Wielkopolska 26 i wziac sobie moj komentarz do serca zanim decydujecie sie na zakup domu od Interium.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 1

a tak z ciekawości

Czy usterki zostały wreszcie naprawione?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Etap I i II

Czy jest ktos, kto kupil dom z etapu I lub II ? Zastanawiamy sie nad zakupem ale obawiam sie czy aby developer poradzi sobie i doprowadzi inwetycje do konca (z pewnoscia z duzym opoznieniem patrzac na to, co do tej pory zostalo zrobione).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

pół roku opóźnienia

Zielona Park stoi, bo robi za plac budowy dla Zielona Park 2 :/
Brak przejrzystej komunikacji, nie wiemy na czym stoimy, jak umawiać się z ekipą od wykończeń... Deweloper niby współpracuje i jest otwarty na modyfikacje, ale to tylko obiecanki do momentu aż przelejesz kasę
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: pół roku opóźnienia

Dziś odczytuje meila, nawet jeszcze rok opóźnienia.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kiedy odbior???

Podobno zaczely sie odbiory Zielona park1? to prawda??? Kupilem w zielona park2. Na kiedy bylo planowane odbiory zielona park1?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na styczeń 2021. Mamy wrzesień 2021 i ciągle nie weszliśmy z ekipą remontową. Nie można nawet przechowywać tam materiałów. Poszukujemy innych właścicieli w Zielona Park 1, najwyższy czas na pozew
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zielona park 1

Ananksunamun2820@gmail.com pisz
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zielona park

Priv
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzień dobry
Jesteśmy w podobnej sytuacji już działamy z prawnikiem, chętnie się skontaktuje damianfilipkowdki@gmail.com 608453761
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jestem przerażona.

Kupiliśmy dom z etapu II. Proszę o kontakt właścicieli etapu I o co chodzi z tymi opóźnieniami? Domy z pierwszego wyglądają na gotowe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kombinatorzy

Interium Investment to zlepek kombinatorów od innych deweloperów (Ekolan itd.). Chcą się szybciutko wzbogacić na boomie - dlatego czekają z ofertą licząc na to że ceny pójdą w góre. Każdy chce się dorobić ok, ale robią buble (40-50 usterek, obniżony standard, prawie rok opóźnienia w odbiorze) i oferują fatalną obsługę klienta. Nie polecam dewelopera.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kombinatorzy

104 usterki! Wilgoć! Dramat! Koniec rozmów! Teraz wyłącznie spotkanie w sądzie!
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kombinatorzy

Możesz podać więcej szczegółów?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Okoliczny mieszkaniec

Fajnie, że to nie są wysokie bloki, tylko domy. Przynajmniej nie zasłaniają krajobrazu...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 10

Przemo

A lasek obok jest naprawdę piękny!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Weronika K.

Uwielbiam nowoczesny styl. Budynki prezentują się rewelacyjnie i pasują do tej lokalizacji.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 10

fajnie widzieć pozytywy (ciekawe ile deweloper zapłacił za te pozytywne komentarze)

ale inaczej widzą to ludzie, którzy muszą spłacać kredyt, płacić za wynajem, a nie widać jeszcze zbliżającej się perspektywy odbioru
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Każdy może

Opinie napisać może każdy. Wygląd to nie wszystko. Do tego co napisała osoba powyżej trzeba dodać : nerwy, siwe włosy....
Jak widać same plusy.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Oj dzieje się...

Jadąc do pracy w pośpiechu długo nie patrzyłam na etapy działania na osiedlu. Wczoraj spojrzałam i jestem w szoku jak to szybko ruszyło do przodu !
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 10

To fakt. Czekam na finalne efekty!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6

chłopie nawet ip nie zmieniłeś i widać że sobie odpowiadasz. Sąd czeka!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zielona Park 2

W pobliżu jest sporo zieleni. Moja psinka już ma nawet swoje określone ścieżki. Przyjemność spacerowania jest po obu stronach ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7

Kinga

Mój Pupil też ma już swoje trasy. Kiedyś mieszkając w innym mieście nie miałam w pobliżu tyle zieleni. Tu aż chce się wyjść z Psiakiem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 8

Krysia

To fakt, warunki idealne do wyjścia z psem. Gdyby tak jeszcze moja Pociecha z chęcią wychodziła, to byłoby extra. Leniwy piesek mi się trafił :P
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7

super że zmieniłaś/łeś ip z 91.232.191.* bo piąty komentarz i dialog ze samym sobą to siara
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Krysia

Może zamiast kupować (lub samemu pisać) pieskie opinie, jaśnie pan deweloper raczyłby nam wręczyć klucze po roku opóźnienia?

I co z poprawą usterek po odbiorze technicznym?

Do zielona park 2: nie ma co się zachwycać, że szybko idzie budowa. I tak jeszcze z rok poczekacie na przyłącze, a na osłodę dostaniecie tekst, że za tanio Wam sprzedali, bo pandemia, bo inflacja.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

nieklient

4 litery mi uratowaliście. Więc postoje i podziękuje, a wam życzę powodzenia w walce o swoje.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie będzie przyłącza w najbliższym czasie, ponieważ mieszkańcy osiedla Wielkopolska 26 nie zgadzają się na udzielenie służebności Interium na przyłącze, dopóki Hartuna nie naprawi wszystkich fuszerek. Przyłącze niestety dla Was znajduje się u nas na działce. Sprawa idzie do sądu, Wam też radze wnieść sprawę.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zielona Park 2

Ale duże te mieszkania. W sam raz dla dużej rodzinki :) Czy tu także jest możliwość wykończenia pod klucz?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

autopromocja śmierdzi na kilometr

wykończyć to może... Ciebie z tym czekaniem i niedotrzymanymi terminami
i pod jaki klucz? Ten, który mieliśmy dostać rok temu?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Drogi Deweloperze

Trochę męcząca ta zabawa w obiecanki-cacanki. Gdzie te klucze?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

do mieszkańców zielona park i wielkopolska 26

idziemy wspólnie do sądu. proszę o kontakt z bamitem i nie dać się mamić obietnicami.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: do mieszkańców zielona park i wielkopolska 26

Ja się chętnie skontaktuję, proszę o jakiś kontakt
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Prace coraz szybciej idą. Jeszcze trochę i podejrzewam, będzie już gotowe do zamieszkania.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

A taka byłam zainteresowana zakupem domu...Ogladałam okolicę, rzuty domów. Dziękuję, że mnie ostrzegliscie!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy w sezonie letnim/turystycznym jest tłocznie ? Czy raczej jest spokojnie w tym okresie ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Zielona Park

Jako świeżo wprowadzeni mieszkańcy stanowczo odradzamy! Pomijając już karygodne opóźnienie w odbiorze, deweloper interium nic nie robi sobie ze zgłoszeń wymagających pilnej interwencji. Nie odbiera telefonów, nie odpowiada na wiadomości. Jeśli nie chcecie Państwo, tak jak my, zmagać się z notorycznym problemem braku ciepłej wody i brakiem kontaktu ze strony dewelopera, stanowczo przestrzegamy przed zakupem. Szkoda zdrowia, nerwów i pieniędzy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Zielona Park

Dzień dobry,
Właśnie zastanawiamy się nad kupnem domu w inwestycji Zielona Park 2. Czy mogą Państwo przybliżyć co jest nie tak? Domy wyglądają na skończone l, w niektórych trwają prace wykończeniowe. Z góry dziękuje za odpowiedź.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

mieszkanka

Chętnie napiszę co jest nie tak. Jesteśmy drugi dzień bez prądu i ciepłej wody, bo jaśnie pan Sławomir, deweloper, nie zapłacił rachunku za prąd. Tak, ciągle jedziemy na prądzie budowlanym, bo nie mamy własnego przyłącza! Nie obchodzi go to, że mamy małe dzieci, których na ten moment nie można nawet wykąpać i zrobić im ciepłej herbaty ani posiłku! Mam nadzieję, że tym panem wkrótce zainteresuje się jakaś instytucja, bo ile można tak bezkarnie cwaniakować i robić ludzi w balona!?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

zaintersowany

Bardzo dziękuję za informację.
Czy do tego czasu cokolwiek się zmieniło.
Czy deweloper już wykonał przyłącze? Widzę, że został puszczony kolejny etap inwestycji, kolejne 6 lokali.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nowy OK

A mi inwestycja się mega podoba. Rzeczywiście deweloper ma przesunięcie terminu ale który nie ma.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

z takim myśleniem rzeczywiście trzeba być januszem
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Zdrovo (6 odpowiedzi)

Inwestycja powstaje w zielonym otoczeniu, które uspokaja, motywuje do aktywności fizycznej - z...

Osiedle Ambro (3 odpowiedzi)

Lokalizacja inwestycji oznacza sąsiedztwo terenów zielonych oraz rozwiniętej infrastruktury...

Quercus (13 odpowiedzi)

Quercus powstaje w południowej części Gdańska, w zielonej okolicy, nieopodal zbiornika wodnego....