Zielony Zakątek

Temat dostępny też na forum: Aniołki
Zielony Zakątek powstaje blisko centrum Gdańska i nowej dzielnicy Gdańska - Młodego Miasta. Dobrą komunikację zapewnia bliskość tramwaju i przystanku SKM Gdańsk Stocznia. Okolica jest zaciszna. Architektura nowych budynków dopasowana będzie do otaczającej teren inwestycji willowej zabudowy.

W ramach inwestycji planowane jest powstanie czterech czterokondygnacyjnych budynków z niewielkimi ...
przeczytaj więcej o inwestycji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
niezla
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2
bo jak pod oknami to bedzie głosno jak ktoś w domu pracuje to nie za bardzo
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Czy planujecie jakiś sklepik? Nie ma gdzie zrobić podstawowych zakupów- chleb, masło itp
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
sklepy są na dzielnicy. wystarczy przejść się dwa kroki
Czy wiadomo w jakiej cenie jest garaż podziemny? Nie ma informacji na stronie. I co myślicie o okolicy?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Miejsce w podziemnej hali garażowej to 20tys zł
Ja płaciłam 24 tys. za miejsce w hali i 8 tys. za piwnicę (To zależnie od metrażu. Moja ma ponad 4m2).
Co do lokalizacji fajna- blisko starówki, a jednocześnie nie przy samej al. Zwycięstwa. Choć imprezy na pl. Zebrań Ludowych słychać. Nam to akurat nie przeszkadza.
Osobom zainteresowanym radzę obejrzeć najbliższe okolice.
Puste budynki do wyburzenia, śmieci i gruz. Olbrzymi kontrast społeczny, od meneli grzebiących w śmietniku po nowobogackich.
Drogi i chodniki w kiepskim stanie. Rozjeżdżone pobocza. Ul Kopernika jest ulicą ślepą (a to duży minus). Chaotyczna zabudowa. Na plus niektóre ładne budynki, ale zaraz obok rudery.
Dzielnica ma olbrzymi potencjał, ale czy i kiedy go wykorzysta? Znając prędkość działania m. Gdańsk to długo poczeka.
Sama inwestycja Budrosu mi się podoba, proste i eleganckie domy.
Tylko to otoczenie...
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 8
To duży minus ze ul jest ślepa? Chyba coś Ci się pomyliło, sama mieszkam na ślepej uliczce w centrum i nie ma nic bardziej dogodnego, zero ruchu, cisza, spokój i nie martwię się wypuścić dzieci.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 5
to gratuluję dobrej lokalizacji w której mieszkasz.
Tutaj problem polega na tym, że DOJAZD i PRZEJŚCIE do tych budynków (i kolejnych które będą budowane) jest TYLKO od ul. Kopernika. W miejscu gdzie się kończy, można przejść ale przez błoto i śmieci... no to już chyba nie jest tak "dogodnie".
Druga sprawa, budowane są tam domy wielorodzinne i oczywiste, że będzie coraz więcej mieszkańców. Zrobi się większy ruch pieszy/samochodowy, czyli nie będzie już tak "cicho i spokojnie".
Niech będzie, trzecia sprawa: nie wiem czy byłaś tam i widziałaś jak wygląda zakręt tej ulicy (przy barze), jest bardzo ciasny i dwa większe auta na raz się nie miną.
Reasumując, warto wybrać się na miejsce, obejrzeć nie tylko same budynki ale też okolice gdzie planuje się mieszkać.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4
Miasto planuje połączyć Kopernika z ul.Orzeszkowej. Już JEST tam przejazd, tylko wiadomo że gruntowy. Wystarczy spojrzeć na plan zagospodarowania przestrzennego na stronie Gdańska.... Przy wylocie tej ulicy w Orzeszkową też się budują nowe i po drugiej stronie Orzeszkowej też inny deweloper wykupił grunt i pewnie bedzie mieszkaniówka, więc myślę że okolica się rozwija.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Zgadzam się z przedmówcą, Firma i budynki które mają powstać na pewno są godne polecenia jednak okolica jest tragiczna również byłam na miejscu, domy sąsiadujące są bardzo stare chodniki rozwalone droga również, Nie ma tam w pobliżu żadnych usług/sklepów na przeciwko znajduje się jedynie hospicjum, ulica kończy się ślepo a za tym jest jakiś rozorany plac z starą opuszczoną chałupą i śmieciami, bardzo stara zabudowa którą bezie widać z okien wymagająca remontu wyburzenia wielu ruder gdyby ta inwestycja była w jakiejś mniej opuszczonej dzielnicy na pewno bym się zdecydowała. Fakt może i blisko do centrum ale za taką cenę infrastruktura dookoła inwestycji też powinna do niej chociaż trochę nawiązywać....
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 9
Dlaczego deweloper nie udziela żadnych rabatów jeśli kupuje się za gotówkę,z wieloma deweloperami rozmawiałem to pierwsza rzecz, czy zakup będzie za gotówkę czy za kredyt,jeśli będzie płacone za gotówkę rabat 5-7% inwestycji taniej.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 4
pieniadz to pieniadz, co za roznica z ktorego konta jest przelew? 3 dokumenty wiecej do wystawienia? to ma moze wartosc 500 zl, a nie 5%...
tez negocjowalam z tym deweloperem cene. zszedl z ceny tyle samo co kilka tyg pozniej zrobil promocje. moje spotkanie z nim wiec nie było nic warte. no ale jestem dzis zadowolona z mieszkania
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1