Eko Spichlerz

Zdrowa żywność

Gdańsk, Bernarda Chrzanowskiego 38A

Kamila - ocena (1) Duży, nawet bardzo duży i do tego dobrze zaopatrzony eko sklep - jest chyba... Kamila Sylwia - ocena (2) sklep jest super, asortyment rewelacja, bardzo chętnie chodzę do tego sklepu.... Sylwia Gabrysia - opinia (2) Wrażenie ogólne bardzo dobre. Ceny,jak to, za zdrowa żywność-odpowiednie. W... Gabrysia
Ewa - opinia (1) Najlepszy sklep eko w trójmieście. Duży wybór, kompetentna obsługa. Jest super. Ewa Zdrowy zawrót głowy (1) Powierzchnia sklepu robi wrażenie. Największy, w jakim byłam w Trójmieście.... Zuza Jestem zakochana w tym sklepie (1) Właśnie kupiłam mąkę orkiszową bio za 9zł za kg i do tego zmieloną na świeżo... Ewelina Bardzo fajny sklep (1) Trafilam do sklepu z polecenia i faktycznie bylam bardzo zadowolona. Duza... Za Fantastyczna obsługa i bardzo dobre naturalne produkty (1) Od jakiegoś czasu kupuję w sklepie kosmetyki do włosów serii: z przepisów... Ania z Warszawy Zdrowa żywność (2) Sklep wydaje się największym jaki znam. Do tego widać, że tworzony z dużym... Katarzyna Dobre miejsce (1) Warto tu kupować (korzystne ceny), poza tym to miejsce stworzone przez... Ewa Polecam (1) Byłam, kupiłam. Duży wybór produktów, samoobsługa. Ceny konkurencyjne jak na... Joanna