Złe wieści dla ateistów i liberałów

Nauka pędzi do przodu, szczególnie dyscypliny antropologiczne dostarczają mnóstwo nowych, ciekawych informacji, a skutek jest takiże demoliberałowie, a szczególnie środowiska lew-lib za zmianami tymi nie nadążają. Niektóre tematy, jak na przykład rola religii w życiu indywidualnym i zbiorowym wywołuje napady histerii. Proszę zapoznać się z tekstem i z niektórymi komentarzami do niego. Szczególnie polecam te komentarze, bo one najlepiej ilustrują tę histerię.

https://www.salon24.pl/u/zetjot/942763,zle-wiesci-dla-ateistow-i-liberalow
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Witam pierwszego w Trójmieście łowcę taniej kaszanki, uhonorowanego pucharami w tej dziedzinie :)

Zdaje sobie sprawę, że 80-kilku letni facet ma problemy z myśleniem i postrzeganiem świata i rzeczywistości.
Jednak spróbuj nam wyjaśnić jak to jest, że człowiek, który jest gorliwym prokościelnym katolikiem jest przepełniony taką dawką nienawiści do ludzi?

Wyjaśnij w sposób logiczny.

Kto idzie o zakład, że nie odpisze? :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ile razy mam powtarzać : trzeba być d**ilem, by ukrywając się pod innymi nazwami, polecać wpis który jest swojego autorstwa. Przejdź pajacu na kolejny etap swojej ewolucji i dyskutuj na forum z Zetjotem jako Łowca. Co za ignorant. Tak mnie zdenerwował, że muszą wypić piwo za 16 zet.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Jaq, uwazaj bo Izabelda to przeczyta i udawajac ignorancje zacznie sie ciąć :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

udajac
nie
udawajac (nalecialosc regionalna?..wciaz mam udawac?)

ciekawe

wiec .
..udaje i ignoruje

hmm-dosc karkolomne polaczenie

----
nie bylo mnie tu
na niby..
ok
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Gdynianin, to co wywołał Twój wpis na temat piwa w dobrej knajpie to było mistrzostwo świata.
Cała prawda o chołocie pokazana na tacy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

...uhmm
a czy oprocz tego,ze jego kobieta nie gotuje
to
czy ona jego aby nie bije?
:(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

A skąd wiesz, że jego kobieta nie gotuje?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum

muza na dziś (769 odpowiedzi)

Wrzuć link do YouTube z muzą, która dziś Ci wyjątkowo dobrze się słuchała. A może jakaś nowa...

Detektyw - wywiad gospodarczy (3 odpowiedzi)

Szukam pomocy detektywa, który będzie w stanie dla mnie wykonać wywiad gospodarczy pod kątem...

Emerytura -Ale chce być komuś potrzebny (4 odpowiedzi)

Jestem na szybszej emeryturze .Mam hobby ,zainteresowania nie nudzę się .Pracowałem w jednym...