Żłobek - Osowa

Czy możecie powiedzieć coś na temat żłobków w Osowie? Jakieś opinie? Interesują mnie szczególnie Klub Happy Baby i Kalineczka. Z góry dziękuję.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Żłobek - Osowa

Trafilysmy do Zlobka kalineczka przez przypadek. Ciocie sa cudowne a to jest najwazniejsze dla takiego malutkiego dziecka. Ten zlobek to strzal w 10. Corka miala chodzic do happy kids tylko przy podpisaniu umowy dyrektorka chciala bezwrotne wpisowe 800 zl i to mnie zrazilo. Mielismy szczescie ze tak wyszlo:) bo okazalo sie ze im mniejsza placowka tym lepiej dla takich maluszkow i w kalineczce dziecko czuje sie szczesliwe. Bardzo lubi tam chodzic. Polecam szczerze Kalineczke. Mama Lenki:)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Happy Kids z całego serca nie polecam... Po rozmowie z "dyrektorką" poczułam się jak intruz. Chyba zadawałam za dużo niewygodnych pytań. A jeszcze ta zaliczka z góry na pół roku przed posłaniem dziecka... Idziemy do Kalineczki, bo atmosfera o wiele lepsza.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

mam dziecko w HKO i jest rewelacyjnie, z całym przekonaniem polecam.niestety to prawda, ze najsłabszym ogniwem jest tam dyrektorka "jestem doktorem" która jest strasznie niemiła i momentami bezczelna. nie wiem jak ona "zbudowała"ten biznes swoim podejściem do klienta, ale wiem ze przedszkole i żłobek są super, bo personel jest tam świetny. no i jedzonko dla dzieci - bajka :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

A gołębnik przez siatkę i przy placu zabaw Pani nie przeszkadza? :)
Ptasie kupy na placu zabaw to chyba mały przyjemny aspekt?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak dla mnie Happy Kids to jedna wielka porażka! Pani dr dyr w kontaktach przed podpisaniem umowy przemiła po......adaptacja kpina! Żłobek 8-16 bo potem jest świetlica i nikt się maluchem nie zajmie jak będą dzieci z całego przedszkola chociaż w umowie jest zapis, że 6:30-17:30 to jest to fikcja a jak wygląda dokładnie organizacja pracy przedszkola i żłobka mówią dopiero jak już dziecko tam trafia.
z całego serca nie polecam bo wiem, że są inne miejsca, z dobrymi opiniami z fajną kadrą i z lepszym zarządzaniem, gdzie rodzic nie jest traktowany jak petent co to ma płacić i siedzieć cicho.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

A możecie coś powiedzieć na temat Żłobka Stacja Edukacja w Osowej?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 6

Moja corka chodzi do Kalineczki na Komandorskiej - polecam z calego serca. Zlobek jest kameralny, sa dwie sale: jedna dla maluszkow, druga dla starszakow. Panie ktore opiekuja sie dziecmi (Ciocie :) ) sa przemile, maja bardzo dobre podejscie do dzieci. Realizowane sa rozne tematyczne zajecia w salach, dzieciaki tez czesto wychodza na zlobkowy plac zabaw.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

A zdradzieckie jaka jest cena żłobka Kalineczka? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czesne za opiekę całodzienna za miesiąc 1100zl. Do tego wyżywienie, chyba 12zl za dzień. Jest też opcja opieki do 5-6 godzin, ale nie wiem ile kosztuje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Żłobek - Osowa

Nie polecam żłobka. Nie dość że kadra pracownicza bez kompetencji i uprawnień oraz zero podejścia do dzieci to ostatnio jedno z dzieci zapisanych do grupy zostało nie przyjęte do żłobka bo jak To "uprzejme " Panie mówiły że na pewno takiego dziecka nie ma u nich w grupie i odeslaly z kwitkiem.. dopiero po interwencji próbowały swirowac że pomyliło im się... brak słów! Nigdy tam dziecka nie wyśle... najgorszy żłobek na Osowej!! Każdy każdego obgaduje za plecami,nie fajna atmosfera. I płacą marne grosze.... umowa zlecenie bez odprowadzenia składek to są jakieś żarty!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Domy Sołdka 14 (9 odpowiedzi)

Domy powstają w centralnej części Osowy, a więc blisko głównej arterii prowadzącej przez tę...

Zdjęcia do dokumentów - gdzie? (3 odpowiedzi)

Gdzie w Osowej zrobię zdjęcia do dokumentów?

Oszuści z gdanska Osowa (...) psy Niby z rodowodem (55 odpowiedzi)

GdanskUwaga na mopsy i buldogi francuskie pseudohodowla ... z gdanska Osowa oferują psy niby z...