Zmiana nazwy ulicy

Jeśli jestem mieszkańcem ,prowadzę tu działalność albo przemierzam tędy drogę do pracy to czy nie ja ?Wy? mamy prawo decydować .jak nasza ulica ma się nazywać?
Historii Dąbrowszczaków nie znam dokładnie bo nawet sami historycy maja wątpliwości ...Lech Kaczyński jest postacią znana i szanowaną ale czy związaną z naszą dzielnicą ?jest tyle pomników i ulic w całym kraju ze chyba nawet Jan Paweł II tyle nie ma …..nie ma ludzi bez skazy ale niedaleko nas mieszkał nasz kontrowersyjny prezydent ale nasz Paweł Adamowicz jeśli ktoś myśli podobnie i chciałby cokolwiek w tej sprawie zrobić …..Narutowicz tez nie był ,,jednoznaczny'.....mój jeśli myślisz podobnie może warto spróbować jeśli chcesz mi naubliżać przyjmę z pokorą
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jestem za Białym Dworem lub ul. Pawła Adamowicza, który tydzień temu zapowiedział dalszą walkę o "Dąbrowszczaków". (a może o to aby ulica nie miała imienia Lecha K.?)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

mieszakam tu od lat ponad 50ciu
dla mnie moze pozostac Dabrowszczakow,tak samo kontrowersyjan jak Adamowicza
niech wyzsze siły duchowe osadza po swojemu...ale na tym padole sledztwa nie zakonczyły sie
badzmy nie tylko uczuciowi ale i pamietajmy o wszystkich faktach
moze byc i Biały Dworek

zmiana na pewno pochlonie fundusze i zrobic przez jakis czas klopotow
Kaczynskiego nie chce
bo to tez nie zaden swiety a człowiek , ktory popelnil jako polityk wiele błedów
tak samo jak Adamowicz

i to jest moje zdanie oparte nie o dąsy tylko o wiedze
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Sea Park (41 odpowiedzi)

Budynki powstaną w sąsiedztwie największego w Gdańsku parku i terenu rekreacyjnego - Parku...

Nowe mieszkania Trójmiasto (31 odpowiedzi)

Jak wygląda rynek nowych mieszkań w Trójmieście? Chciałabym zorientować się co może mi ten region...

gdzie szukać pracy? (135 odpowiedzi)

Hej, przeprowadzam się w lutym do Gdańska, podpowiedzcie gdzie szukać pracy, w sensie ogłoszeń o...