Zna kroś Adama Szulca?

Temat dostępny też na forum: Rodzina i dziecko
Znacie tego gin. bo nie wiem czy warto powierzyć mu prowadzenie ciąży???????????
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Zna kroś Adama Szulca?

Miałam z tym lekarzem do czynienia 2 razy - nie polecam z powodu braku delikatności przy badaniu w zaawansowanej ciąży i kontynuowaniu badania pomimo tego że mówiłam że boli. Mam porównanie z innymi lekarzami i wiem, że dało się zbadać tak, żeby nie bolało. Na minus na pewno działa też robienie rzeczy "na odwal", np. nie zmierzył mi ciśnienia, tylko przepisał wartości z poprzedniego badania, wszelkie pytania zbywał. Za to dobrze zdiagnozował na USG, że dzidzia ma za mało wód, a łożysko jest dojrzałe i trzeba zrobić test oct. Poza tym jest sympatyczny i uśmiechnięty, nie "burczy" na pacjentki.
Ogólnie rzecz biorąc, na forum znajdowały się głównie złe opinie o tym lekarzu, ja osobiście bym nie poszła do niego prowadzić ciąży.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Zna kroś Adama Szulca?

Tutaj są linki do wątków, gdzie pojawiają się wzmianki o tym lekarzu.

http://forum.trojmiasto.pl/Medicover-Gdynia-lekarze-t68414,1,16.html?hl=szulc#hl

http://forum.trojmiasto.pl/Prosze-o-opinie-o-lekarzach-t66772,1,16.html?hl=szulc#hl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Zna kroś Adama Szulca?

własnie ze nie dla mnie to super lekarz delikatny miły i bardzo grzeczny POLECAM
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Zna kroś Adama Szulca?

dziękuje za info. Mi on wydał się strasznie chaotyczny ale byłam tylko raz i mam mieszane uczucia. A znacie może gin. z Medicover Gdańsk godnego polecenia?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Zna kroś Adama Szulca?

Ja chodzę do Dr. Olszak-Sokołowskiej, bywa w Gdyni i w Gdańsku.
Bardzo sobie ją cenie jednak ma teraz sporo na głowie gdyż inna ginekolog właśnie urodziła i przejeła jej pacjentki. Dodatkowo nie będzie jej cały sierpień - ma urlop.
Miałam też do czynienia z Dr. Kijuciem z Medicover w Gdańsku jednak stwierdziam, że nie dotre się z nim ;)
Generalnie Medicover jest ok ale z ginekologami teraz to ciężko.
Powodzenial
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Zna kroś Adama Szulca?

Nie polecam. Prawi komplementy nie na miejscu pacjentkom podczas wizyt, proponuje bliższe znajomości, poza gabinetem. Nieprofesjonalny, wyrachowany. Wykorzystuje swój zawód do celów prywatnych, zapominając o etyce lekarskiej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

tanie meble kuchenne?Jakie (68 odpowiedzi)

Dostaliśmy po 8 latach czekania mieszkanie z miasta 3pokoje,kuchnia. W kuchni mamy tylko...

jak się przygotować do testów na prawo jazdy? (25 odpowiedzi)

Witam Za 10 dni mam egzamin na prawo jazdy. Mam pytanie odnośnie testów. Jak sie uczyłyście? Jak...

Gdzie w trójmieście biżuteria Colibra? (19 odpowiedzi)

jak w temacie.