Żonaty 56 lat, żona nie zaintersowana sexem.

Czy są takie kobiety, dla których sex jest na tyle ważny, że potrafią okazać taką potrzebę? Czy sa tylko takie dla których najważniejsze jest mieć chłopa, a sex to rodzaj obowiązku, który czasami z konieczności spełnić należy? Czy kobiety które twierdzą "mężczyzna to chce tylko sexu" powinny wiązać się z mężczyzną czy też żyć w przyjaźni z kimkolwiek nawet z kobietą? Piszcie enter590@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Drogi Panie enter,
Chodzi o potrzeby seksualne żony czy o zainteresowanie Panem i pańskimi potrzebami seksualnymi?
Z autopsji wiem, że kobieta zainteresowana (pożądająca, pragnąca, głodna...) zainteresowanie o k a z u j e.
Panie! Jeśli potrafisz Pan w z b u d z i ć zainteresowanie SOBĄ, jako obiektem seksualnym (?) (w żonie!) to nie ma tematu.
Proszę odróżniać potrzeby żony w ogóle, od potrzeb ich zaspokajania przez Pana.

Ps
Nie lepiej podać maila żonie? Niech się wypisze w temacie.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 3

Droga Pani Lukrecjo. Probowalem, probuje i nadal bede probowal. Prosze do oceny innych nie stosowac wlasnej miary.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 6

I wszystko jasne Panie ender
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

jasne jak sądzę jest dla wszystkich ćwierćkobiet z "migrenami", dla kobiet 100% takie zachowanie jest niezrozumiałe :-) hehe
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

albo znudzony proboszcz,albo lowelasek,który tanią głupią gadką próbuje cos poderwać,uwaga na typa!
prawda jest jednak taka że tania głupia gadka trafia w większości w cel.
tak czy owak prostak,więc wyrwie sobie podobną...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

anonim, Nie koniecznie jest tak jak piszesz. Mam kolezanke, która wyszla za mąż lat temu 20, facet jest ok, wiem bo doswiadczylam, a ona jest dla niego jak słup soli. Najmniejszy problem, on już jest nie w sosie ... przyczyn jest wiele roznych. ZNam to z Jego wypowiedzi i z obserwacji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

>uwaga na typa!

Dlaczego uwaga? Przecież nie okłamuje, ani nic. Mówi czego chce, więc jak się jakaś zgodzi, to ze świadomością, że będzie kochanką żonatego. Wszystko jasne i z pełnymi konsekwencjami dla obojga.
A jak chce znaleźć to znajdzie, bo zawsze się znajdzie ktoś chętny.
Oboje dostaną co chcą, będą też w toksycznych relacjach - ale wszystko jest jasne i oczywiste.

Problem mogą mieć tylko ci, którym brak odwagi, a by też tak chcieli.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dość popularny problem... ;) Miał go choćby Jerzy Połomski (Bo z dziewczynami...) . Różnych przyczyn może być tyle ile kombinacji w totolotku , a najgorsze w tym wszystkim jest to że nie możesz się zapytać o tą przyczynę i musisz do tego dojść sam* ;P , a nie jest to łatwe ponieważ "zmiennych" jest miliony i każda może wywrócić problem o 180 stopni

* -tzn. pytać się możesz , ale nawet jak dostaniesz odpowiedź to nie będzie ta właściwa ;]
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sex z obowiązku to nie jest sex tylko "dawanie *upy" facetowi, który kobietę utrzymuje. Takie kobiety nigdy nie będą wiedzieć co to jest pożądanie i kobiecy orgazm wielokrotny z utratą swiadomości wlacznie. Za to dobrze wiedzą co im się należy za "realizacje obowiązku".
Pytanie - po co kobieta wchodzi w związek z męzczyzną skoro jej to nie kręcie? Czy tylko dla spokoju zycioowego jako utrzymanka?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

mnie bardziej ciekawi dlaczego raz jesteś enter-em, raz gogusiem, Adzią i Robertem.....?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

No proszę! Jeszcze jedna, rozczarowana Pierdoła, która odkryła, że 60-90-60 i dwie torby kosmetyków to żadna gwarancja na tajfun w sypialni?
Przyszła chrapka na namiętność, pasję i łóżkową woltyżerkę za friko...i pewnie jeszcze głaskanie po główce.
Śmieszne Chłopy i ich "ptasie móżdżki". Dobrze, że tyle wiecie o Kobiecie, co widzicie tym swoim ograniczonym, ślepym wzrokiem.
Ogarnąć się i znaleźć sobie odpowiednią Kobietę a nie "kupować" lalki na pokaz.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pod tą frustracją zamienioną w agresje skrywa się jakaś myśl, pewien idealizm, tyle, że w praktyce to się nie sprawdza.
To właśnie tacy faceci dostają co chcą, i są kobiety które z chęcią im to dadzą, ku własnemu zadowoleniu (zaspokajając swoje potrzeby).
Te od dwóch toreb kosmetyków też nie narzekają.
Więc wszyscy prócz takich jak Ty, są zadowoleni.
Ty zaś się wściekasz, że jesteś w pułapce idealizmu, który odbiera ci szansę bycia jak inni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ej Robert , chyba się troszkę zapędziłeś !Może Twoja kobieta jest Twoją tzw. utrzymanką ale myślę,że wcześniej wyraziłeś na to zgodę...:)
W obecnych czasach kobiety są wykształcone , zajmują wysokie kierownicze stanowiska i niejednokrotnie lepiej zarabiają od mężczyzn .
Owszem , są i też cichutkie " dziunie "ale wtedy też taki Maczo- Pan Prezes nie zainteresuje się Nią ...na pewno...:) Raczej do Niej podobny Przeciętniak.:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A kto to pisze Robert, Adzia czy enter? Bo nie ogarniam...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

>Żonaty 56 lat
Po 56 latach małżeństwa, a jeszcze mu się chce...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

A tutaj zero podziwu, sami hejterzy!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witaj Enter...Ja chyba Ciebie jednak rozumiem...:) Mój Romeo... po ...odwraca się do ściany i chrapie...:( Odwdzięczyłam się przytuleniem
do atrakcyjnego i w dodatku młodszego mężczyzny. No i tak czasami sobie romansujemy , a nasze szczęśliwe połowy życie prześpią...:)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Lwico Miła.. i ja rozumiem :) Kilka miesięcy po ślubie moje erotyczne życie schowało się pod liściem i nadal tam leży..Mimo rozmów, prób, próśb o konsultacje lekarsko - psychologiczne nic się nie wydarzyło. Dostrzegłem w końcu,ze moje potrzeby stały się nieistotne. Życie jednak jest za krótkie, by na to przystać ..Czy ktoś tego również doświadcza ??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej hej On 40...:) Nie martw się ,że Twoje życie erotyczne schowało się pod liściem...:) Od kilku tygodni mamy takie upały ,że liście zwiędną
a Twoja namiętność pokaże się w całej okazałości ...:) Życzę Ci tego ale pod pierzynką a nie na plaży nudystów...:):):)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Lwica, dzięki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Lwica, dzięki Radości Tobie też :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Enter , wymień na nowszy model.Inaczej czeka cię ciężkie życie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

U mnie tez posucha.seks bardzo rzadko.ja nie moge juz wytrzymać a mam 38 lat.jak tu zyc i pracować .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witaj, po prostu działaj nie bój się oceny otoczenia. Życie jest dane raz jeden, replay nie istnieje. Chyba, że tak wygodniej...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czajnika to może się poznamy mam 32lata z Gdyni e-mail janusz.fryskowiak@interia.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

hej czarnula. ja mam 40 lata również zapraszam, doświadczam tego samego ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czesc czarna mam 40lat i tak samo odezwij się janek.kubelko@interia.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Szukam Przyjaciółki 2024 (3 odpowiedzi)

Szukam 40 letniej przyjaciółki. Inteligentną, zadbana, o dobrym charakterze , lubiącą mówić prawde

Kawa (3 odpowiedzi)

Witam Bywają tu mężczyźni po 46 roku życia? Wolni bez choroby psychicznej ;)

Znajomi (10 odpowiedzi)

Cześć, zastanawiam się dlaczego ludzie zamieszczają tutaj ogłoszenia o tym że chcą kogoś poznać....