Żonaty fajny 40 :) pytanie do mężatki :)

Nie wchodząc w wieksze szczegóły mojej sytuacji , chciałbym znaleźć kochanke :) i tu moje pytanie czy są kobiety mezatki skłonne na znajomosci bez zobowiazan ? Czułość, namietność i uczucie tylko na spotkaniu i w luzku .
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Żonaty fajny 40 :) pytanie do mężatki :)

Chcesz się przytulać czy pieprzyć Mam tak bardzo dość swojego chłopa, że jeśli ktoś w końcu się tym nie zajmie to chyba pójdę się sprzedawać na ulicę.. Całuję! Paula 30+ z Pruszcza. Słucham propopozycji
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Żonaty fajny 40 :) pytanie do mężatki :)

Oczywiscie ze to drugie :) choc moge Cie po wszystkim tez przytulic jak lubisz ? Napisz misiuu35@onet.pl lub na WhatsApp 794350151 z dopiskiem Paula zebym wiedział ze to ty :) pozdrawiam i caluje .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Konkretnie to w co mnie całujesz?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Napisz na e-mail to Ci powiem w co Cie caluje :) . Tutaj nie moge tego napisać :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ok. Pocałuj mnie w e-maila. Cokolwiek by to miało znaczyć. Czekam, tęsknię, marzę.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum

Moja kobieta nie ma ochoty na seks (49 odpowiedzi)

Szlag mnie juz trafia ! Doradzcie cos... Jestesmy z Moja Kobieta 9 lat razem. Jestesmy fajna...

Upokorzony przez żone (3 odpowiedzi)

Żona zaprosiła mnie na bal karnawałowy do swojej firmy. Zgodziłem się, żeby zrobić jej...

Feromony na pierwszej randce (44 odpowiedzi)

Poznałem jakiś czas temu sympatyczną dziewczyne, na której bardzo mi zalezy oraz umówiliśmy się...