Zuchwała kradzież w Fashion House

Opinie do artykułu: Zuchwała kradzież w Fashion House.

Przez dach weszli złodzieje do sklepu z zegarkami znajdującego się w centrum handlowym Fashion House . Policji - przynajmniej na razie - nie udało się złapać sprawców. Co ciekawe, do podobnej kradzieży doszło w tym miejscu w zeszłym roku, wtedy również złodziei nie złapano.O kradzieży policję poinformowała w piątek tuż po godz. 9 właścicielka jednego ze sklepów znajdujących się w kompleksie. - Ze wstępnych ustaleń wynika, że sprawcy dostali się do sklepu przez dziurę w dachu, zabierając ze ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dropek go przejął

już nie por ucha
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tyle, że Pan Patek od prawie 150 nie żyje, a marka jest Szwajcarska

To tak jakby na pytanie: Jaką czeską markę aut polecisz, odpisać: Porsche.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

kradzieze w FH

pare lat temu okradli dwa sklepy na gotowke (ok 80tys), pozniej stoisko z telefonami, potem duza partie ciuchow i butow... dziwne miejsce; zaskakujace.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

...

jak ich nie złapali....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

o matko ;D

ale czapa...afere robia z powodu "drogich, markowych" zegarkow. zuchwala kradziez? a moze ktos po prostu przypadkiem wpadl przez dziure w dachu a ze blysnelo mu jakims srebrzonym chinskim plastikiem to i wzial. brawo panowie!! cala reszta to zenada

a propos, znajde was jutro w tunelu przy glownym?? ;p
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

ja pracuję, ale niestety nie za duże pieniądze

Wydaje mi się, że pracę za małe pieniądze faktycznie można znaleźć, ale nie zawsze legalną, a za duże to chyba jako przedstawiciel handlowy, agent ubezpieczeniowy, czy inny "specjalista" ds. sprzedaży. :-/
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

a jak!

Polak potrafi !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A gdzie w FH jest sklep z zegarkami?

Musiałem przegapić.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

łapska ucinać

ręt nie płacić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

jako gwe

uważam, że najgorsi są jednak gpu a przynajmniej takie mam doświadczenia, jeżdżą po swojemu i szczerze przy ich niektórych akcjach, które odstawiają na ulicach większość z nich ma farta, że ciągle jeździ

jednak co by tu nie mówić wszyscy źli wyżej wymieniony kierowcy to po prostu mieszkańcy tych wszystkich wiosek, które się znajdują wokół tych miast, po swoich polnych drogach jeżdżą jak chcą, nabierają złych nawyków, które później przenoszą do miasta i nie chcę tutaj nikogo obrażać ale taka jest prawda, najgorsi kierowcy są własnie z tych wiosek
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

PO buty czy koszulę za Odrę? Trzeba mieć nieźle zrąbaną psychę. Ciekawe czy

z metką chodzisz. Żeby na klatce kumple jak stoją z broniem w łaie widzieli, że z Niemiec przywiezione
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

nie ma żadnych ciężkich czasów

zawsze tak było że jak ktoś nie umiał nic i był głąb, to harował za grosze. A jak ktoś miał głowę na karku i/lub zdobył dobre wykształcenie czy jakąś dodatkową wiedzę, to miał dobrze.
Zawsze tak było i zawsze tak będzie. Jeśli masz źle, to chociaż swoje dzieci wyślij na studia.
W trójmieście bez problemu można znaleźć pracę za 3, 4 tys. na rękę. No ale trzeba mieć wyższe wykształcenie, umieć myśleć (a tego wielu absolwentom brakuje), być specjalistą w jakiejś dziedzinie, ciągle się rozwijać.
Na szczęście nie każdy to rozumie, bo wtedy kto by ulice zamiatał? :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

"wyciągają"? ja mam tyle z uczciwej pracy

ale fakt, trzeba było 5 lat studiować, zrobić parę szkoleń, wielu rzeczy sam się nauczyć z książek czy wiedzę zdobywać doświadczając jej na samym sobie. Zaznaczę że bez żadnych kontaktów czy znajomości, rodzice moi zapewnili mi jedynie utrzymanie na studiach (za co należą się im duże podziękowania).
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

:)

odrazu zuchwala poprostu dobrze zorganizowana. alarmu niebylo? drogie zegarki a sklepu na alarm niestac,bardzo dobrze:)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

i tu się mylisz

ja nie cierpię tipsowych-solarkow, ale gdzie tu poznac normalna szara kobiete?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Pewnie jakiś z pracowników

znał słabe punkty sklepu.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1