Zwrot podatku 2020

Czesc. Zastanawiam sie, czy ktos rozliczal PIT w styczniu i dostal juz zwrot. Jak dlugo zekaliscie w zeszlym roku na zwroty i z ktorego US?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

Z tego co czytałam na różnych portalach, to dużo osób tak ma i nawet przez 2 tyg kasy nie mają, inny mają status że zajmują się nadpłata(a kasę na koncie mieli) i status się nie zmienił. Od miesiąca mam ten sam kominukat że zajmują się moja nadpłata, a do dnia dzisiejszego cisza. Więc szczerze, nie sugeruje się tymi statusami. Ale polecam zadzwonić do US powiedzieć jaka jest sytuacja i powinni odpowiedzieć na pytanie gdzie jest kasa, skoro taki komunikat jest u Pani.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja składałam 16 marca. W piątek rano wyskoczył mi komunikat że zwrot został już wysłany. Ale pieniędzy dalej nie ma. Czy miał tak ktoś ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mi komunikat na już zwróciliśmy twoja nadpłatę wyskoczył 12 dni temu w piątek minęło 45 dni.Natomiast moja szwagierka składała w ten sam sposób pit ale dwa dni później niż ja i zwrot dostała 2 tygodnie temu jestem ciekawa na jakiej zasadzie to działa że takie różnice w terminach
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja wogole nie miałem komunikatu "zajmujemy się twoim zwrotem". Jak tylko wprowadzili aktualizacje w statusie chyba 17 marca to wskoczyl mi status "Zwrócilismy ci nadpłate ... blablabla". Ale jak widać, status nie jest adekwatny do rzeczywistości.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mi też mija 45 dni w środę a mam komunikat że zajmujemy się twoim zwrotem, a kiedy zmienił Ci się komunikat że zwrócili
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja składałam 20 luty. Jutro mija 45 dzien
I komunikat jest że zwrócili mi pieniądze. .a pieniędzy nadal na koncie Nie ma.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nadal nie ma
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zapomnialem dodac, ze do urzedu dzwonilem jednak na poczatku komunikat mnie poinformowal ze nie udzielaja telefonicznie informacji o zwrocie nadplaty, jednak poczekalem ok godziny na polaczenie i tam pani tylko potwierdzila ten komunikat.
Przeszedlem sie do urzedu ale tam otwarte byly tylko dwa okienka i panie poinformowaly mnie ze one tylko sprawdzaja i przyjmuja pity a nadplata zajmuje sie ktos inny, z ktorym obecnie nie mozna sie spotkac bo jest ograniczenie w ilosci pracownikow. Smiech na sali :)
Gdy im trzeba zaplacic to sprobuj sie spoznic a cie zajada, gdy oni sie spozniaja to ... nic nie zrobisz
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja złożyłem Pita elektronicznie 15.02, 17.02 złożyłem korekte :) Od dwoch tygodni mam status "Zwrocilismy twoja nadplate na konto...". Dzisiaj mija 45 dni a pieniedzy dalej nie ma. Czyli zakladam ze powinienem dostac jakies odsetki za opoznienie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Zwrot podatku 2020

Ja składałam 26.02 przez epit, 1us Gdańsk i od 2 tyg komunikat że zajmujemy się twoją nadpłata
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Zwrot podatku 2020

Sama nie mam zielonego pojęcia.
Czekam od 24.02 i cisza... Od 3 tyg Stałe ten sam komunikat że zajmują się moja nadpłata. Niektórzy w marcu składali i dostali szybciej niż Ci z lutego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

I US Gdańsk, rozliczenie przez internet 26/02, zwrot 3/04. Czekałam dłużej niż w poprzednich latach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Zwrot podatku 2020

Może mi ktoś wytłumaczyć jak to działa ktoś wysłał w lutym jeszcze nie dostał a z marca już tak .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Zwrot podatku 2020

Koncie nie kącie...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Zwrot podatku 2020

Mi dziś się pojawił komunikat że wysłali nadpłatę. Ale na kącie narazie nie mam. Złożony 23lutego Pruszcz Gdański
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

I US Gdańsk, pit wysłany 2 marca przez e-pity,zwrot na dwójkę dzieci, dziś listonosz przyniósł rozlicznie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Zwrot podatku 2020

I co wpłynęła pani kasa p.Magdo?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Również czekam od 5 marca I tak samo mam od ponad tygodnia ten sam komunikat
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Zwrot podatku 2020

Ja wysłał 16 lutego przez Internet e - pit do tej pory cisza .Pruszcz Gdański dziś mija 45 dni
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja od ,3
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

budowa domu czy mieszkanie?? przekonajcie mnie!! (131 odpowiedzi)

witam, wiem ze niektóre forumki budują własne domy za miastem, inne mieszkają w centrum miasta....

Gdzie mozna poogladać filmy online?? (38 odpowiedzi)

Znacie jakąś darmową stronke z fajnymi filmami online?

Aborcja w przypadku wady dziecka (322 odpowiedzi)

Zakładam wątek bo chciałabym poznać wasze opinie na ten temat. Nurtuje mnie to i nie do końca...