aktualne zarobki w trojmiescie NETTO (na rękę)

zastanawia mnie jak się kształtują miesięczne zarobki w trójmieście..czy faktycznie jest aż tak źle..
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: aktualne zarobki w trojmiescie NETTO (na rękę)

I masz te same IP co kolega wcześniej.
popieram tę opinię 60 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: aktualne zarobki w trojmiescie NETTO (na rękę)

Te cwaniak:) Ja mam same 5 na świadectwach i w życiu w żadną szkołę niczym nie rzucałam i też uważam, że zarobki w tym kraju to dramat.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: aktualne zarobki w trojmiescie NETTO (na rękę)

Za dobry byleś albo jeżeli to firma rodzinna to na Twoje miejsce dadzą pociotka dalekiego wujka ;D. Jeśli Cię tutaj nic nie trzyma (nie masz rodziny lub małego dziecka) to wyjedź z tej krainy czym prędzej na 'nagraną' pracę. Szukając na miejscu popadniesz wg. mnie tylko w gnuśność, apatię i zobojętnienie. Dodatkowo w szybkim tempi przestanie Ci starczać nie tylko na rachunki, ale i na podstawowe potrzeby typu dobre, w miarę tanie i smaczne jedzenie (fast-food i niektóre produkty z dyskontów/hipermarketów nie zaliczają się do tej kat.).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: aktualne zarobki w trojmiescie NETTO (na rękę)

praca umysłowa / 8h / specjalista: 3800 netto + bonusy, w sumie wychodziło średnio 4600 na rękę... ale mnie zwolnili
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: aktualne zarobki w trojmiescie NETTO (na rękę)

ja wyciagam ponad 7000 bez premii, auto sluzbowe i telefon. home office + troche terenu. pozdrawiam biedakow!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 20

Re: aktualne zarobki w trojmiescie NETTO (na rękę)

To fajnie. A może potrzeba kogoś do kasyna? Bo ja się borykam z robotą. Teraz robię w ochronie sklepu 8 zł/h.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: aktualne zarobki w trojmiescie NETTO (na rękę)

Pracuję w kasynie gry w Gdańsku, 50 godzin tygodniowo, mam 2200 zł na rękę,nic nie robię,wypłacam kasę z ruletki,nalewam drinki,opróżniam popielniczki,zero stresu
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: aktualne zarobki w trojmiescie NETTO (na rękę)

Aktualnie chodze na rozmowy w sprawie pracy, jestem osoba z wyższym wykszatałceniem z 5 letnim stazem pracy. Na brak ofert nie mogę narzekać, ale wybór z pośród nich prawie żaden dla mnie. To co obecnie proponuja pracodawcy to kpina, zdarząja sie propozycje 1600 brutto czy 1000 brutto na 1/2 etatu( odliczając dojazdy i inne koszty to 500-600 zł na rekę), przy bardzo stresujacej pracy z wysoka opdowiedzialnością, średnie zarobki to 1600 - 2000 netto na rękę ale na starcie trudno dostać taką kasę, 2500 netto prawie zawsze kończy sie negocjacjami. Jeśli zas chodzi o wymagania : dyspozycyjność (nawet przy poł etety chcą elastyczności i pracy według grafiku), angielski na poziomie zaawansowanym, wysoka odpowiedzialność. Oferują w zamian najniższa krajową , prace w wysokim stresie, na zmiany i z reguły przez agencje pracy tymczasowej. Praca tymczasowa jest modna, tylko dwa dni urlopu za przepracowany miesiąc, z reguły okres wypowiedzenia tydzień, praca na rzezcz jednego pracodawcy nie dłużej niż 18 miesięcy, a mozna ją co miesiąc przedłużac o kolejny trzymając ludzi w niepewności.Nie mówie już o ludziach dopiero co po studiach, bez doświadczenia, nawet o prace w sklepie ciężko, ale to Polska właśnie.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 1

DO wklg : aktualne zarobki w trojmiescie NETTO (na rękę)

A ty (świadomie nie Ty z dużej litery) powinieneś uczyć się kultury, taktu i ogólnego rozumienia świata.
Gdyby każdy był magistrem, inżynierem, profesorem, docentem itp. i każdy zajmowałby eksponowane stanowiska to kto wykonywałby prace o niższym, zapewne wg ciebie (!!!), prestiżu (ekspedienci, pielęgniarki itp)?????
Przecież to chodzi o godziwe wynagradzanie ludzi którzy chcą i potrafią dobrze pracować na każdym stanowisku! Godziwe wynagrodzenie to takie, za które będą mogli utrzymać siebie i swoją rodzinę i jeszcze z tego odłożyć na wypoczynek i emeryturę.
Nie należę do osób zarabiających najmniej i mimo wszystko potrafię zrozumieć narzekania ludzi, którzy mają 5 czy 8 zł za godzinię pracy. Uważam, że takie stawki to jest normalny wyzysk człowieka i brak zrozumienia.
popieram tę opinię 25 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: aktualne zarobki w trojmiescie NETTO (na rękę)

Pisząc 200-220 h na miesiąc to i tak dużo rozkładając to na całe 21 dni roboczych spędzasz średnio po 10-11h nie licząc weekendu. Ja staram się osiągnąć to samo ale w normalnym trybie pracy 8h/dobę plus minus sobota.
Tu nie chodzi ile zarobisz jak zapierdzielasz od rana do wieczora.

Chodzi o zasadę :"

Zarób i daj zarobić innym a nie kradnij i wyzyskuj z innych"
popieram tę opinię 34 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: aktualne zarobki w trojmiescie NETTO (na rękę)

Powiem Ci że możesz pracować w przemyśle stoczniowym itp. Ale nie każda osoba się do tego nadaje ja np. ukończyłem szkołę typowo pod dawną Stocznie Gdyńską ale zrezygnowałem z tej pracy. Zmieniłem preferencje na bardziej mi odpowiadające nie ma co ukrywać są niższe zarobki ale praca bardziej w humanitarnym obozie ;P Zarobki rzędu 2-3.5k są w granicach przyswajalne. Do tego po 8h dziennie w trybie 3 zmian. Nie mam co narzekać ale też czym się chwalić prawda jest taka że chociaż wszystko jest na papierze i kupując dom nie miałem problemów z bankami ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 7

Re: Racja

Praca przednia możliwość w domu lub firmie ;) Ale jak wtedy obsłuży się drukarki ksero itp?
Btw znam osobę która tak zaczynała i teraz po 3 latach ma zarobki 3k + więc się da ;) btw byłą to kobieta dla ścisłości
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: aktualne zarobki w trojmiescie NETTO (na rękę)

A uważasz, że byłby to kraj lepszy gdyby minimalna pensja wynosiła 3tys?
Byłoby wtedy lepiej?? I tu się mylisz. Bo cena każdego towaru musiałaby pójść w górę. W końcu ktoś ten chleb piecze, ktoś go sprzedaje. a oni też chcą te 3tys.
Znam osoby, które są bezrobotne.
Znam osoby, które za żałosne pieniądze potrafią dorabiać sobie.
Znam też ludzi, którzy cały czas szukają pracy... mają pracę ale nie są usatysfakcjonowani. Ale czy to przeszkadza w poszukiwaniach? Nie. Kilka osób tak zmieniło - czasami wzrost zarobków o 100zł. Ale dobre i to :)
W moim ostatnim miejscu pracy w ciągu roku kilka osób odeszło bo gdzie indziej dostali lepszą ofertę. Ale są też tacy co narzekają jak im jest źle, jak mało zarabiają ale nie szukają. Stoją w miejscu.

Jeśli masz źle płatną pracę - szukaj dalej. Niewiele Cię to kosztuje. A może znajdziesz lepszego pracodawcę?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: aktualne zarobki w trojmiescie NETTO (na rękę)

5000 absolwent dziennikarstwa i politologii, początkujący (10 mc y )executive w międzynarodowej firmie .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: aktualne zarobki w trojmiescie NETTO (na rękę)

po studiach technicznych, 6lat doświadczenia, 4,2 tys na rękę
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: aktualne zarobki w trojmiescie NETTO (na rękę)

brak taktu i smaku...generalnie zycze ci zebys sie przekonal co znaczy nie miec pracy mimo dobrego wykształcenia.....pozdrawiam lemingu
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: aktualne zarobki w trojmiescie NETTO (na rękę)

Blacharz-dekarz na rękę średnia roczna pensja to 2200zł pracuje już 6 lat w tej samej firmie z roku na rok coraz mniej się zarabia parę lat temu dało się zarobić 3500zł-5000zl 165godz. plus soboty na umowie najniższa krajowa
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Generalnie nie płaci się za pracę

,,gość,, mówi tu cała prawde, zgadzam sie w 100%, mądre myślenie popieram takich ludzi i oby jak najwięcej ich było;) To ,,praca jest dla człowieka a nie człowiek dla pracy,, Mozna zarobić 5tys a nawet i 1o tys tylko weź odrazu i namiot i spij pod zakładem żeby nie marnować czasu na dojazdy tylko aby spać i pracowac. Co z tego że zarobisz wiecej kasy i tak ją wydasz bo życie w tym niedorobionym kraju jest coraz droższe, a powiedz co bd mieć z tego życia?? Ciężką prace bd wspominać w przyszłości? Praca marnuje 50% a czasami wiecej zycia. Ja miałem po 15 godz dziennie w ochronie, 280godz miesiecznie a wyplaty 2100zl jak na mnie samego to na styk żeby normalnie zyc ale 280godz to czas na spanie mi aby zostawał i na dojazd do pracy. Zmarnowałem prawie poł roku i sie zwolniłem, w życiu nie pojde juz do takiej pracy chocbym nie mial co jesc...
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: administracja

po 5 letnich studiach i kilku latach pracy w domu dziecka 1700-1850 zależy ile dni pracujących nocek i świąt było:-( praca po 12h w nocki weekendy i święta odpowiedzialność za kilkanaście, pisanie i prowadzenie dokumentacji dzieci i ja sama na dyżurze takie są realia, wszystkie bonusy, nagrody, awanse zamrożone bo kryzys ale w sejmie chyba niema kryzysu bo co rusz nagrody i dodatki
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

administracja

pracownik biurowy spółka z o.o. 6 godzin dziennie - 2000tyś.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Inne tematy z forum

Willa Fahrenheita Jacek Bitel prowadzenie pensjonatu 7 dni w tygodniu i święta (8 odpowiedzi)

"Poszukuję pary (mężcz i kobieta)do lat 50 do prow. hotelu w Gdańsku. Wymagania :obydwoje min....

gdzie ta praca (9 odpowiedzi)

Jakaś masakra z ta praca szukam juz od miesiaca intensywnie pracy rozsyłam cv.sledze portale zero...

Praca w Trójmieście - jest w ogóle? (41 odpowiedzi)

Witam serdecznie :) Zamierzamy z mężem przenieść się na drugi koniec Polski, czyli do Was :) Jest...